M jak miłość. Szokująca metamorfoza Basi. Paweł aż zaniemówi z wrażenia na widok dorosłej kobiety - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Szokująca metamorfoza Basi. Paweł aż zaniemówi z wrażenia na widok dorosłej kobiety - ZDJĘCIA

M jak miłość. Szokująca metamorfoza Basi. Paweł aż zaniemówi z wrażenia na widok dorosłej kobiety - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" wielka metamorfoza Basi! Trzeba przyznać, że młodziutka aktorka szokuje kolejną metamorfozą - dorastająca pasierbica Pawła (Rafał Mroczek) lubi ostatnio zaszaleć z fryzurą. Gabriela Raczyńska przerabiała już różne długości włosów i prawie wszystkie kolory tęczy, ale i tak udało jej się znów zaszokować fanów! Basia tym razem wygląda już jak dorosła, piękna kobieta, a wszelki ślad po małej dziewczynce z blond warkoczami zniknął! Uwagę przykuwa też jeszcze jeden szczegół... Jak teraz wygląda Basia w "M jak miłość"? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

W "M jak miłość" kolejna przemiana Basi! Ależ ona wyrosła, Paweł pęka z dumy! 

Dumny Paweł z "M jak miłość" pokazał się na profilu serialu na Instagramie na ZDJĘCIU z kobietami swojego życia. Rafał Mroczek pokazał się z szerokim uśmiechem razem z narzeczoną Franką (Dominika Kachlik) i zjawiskową Basią! Uwagę przykuwa nie tylko nowa, oszałamiająca fryzura Raczyńskiej, ale i jeszcze jeden szczegół!

Rafał Mroczek opisał zdjęcie z Franką i Basią z "M jak miłość" krótkim, ale wymownym komentarzem. - Moje damesy! W ten sposób gwiazdor podkreślił, że w jego życiu króluje już nie jedna, a para pięknych kobiet! Zobacz jak teraz wygląda Basia w GALERII ZDJĘĆ!

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 222: Kolejna zdrada Marka? Ula zaleje się łzami na widok seksu na biurku

Na Instastory oficjalnego profilu "M jak miłość" widać też przygotowania Raczyńskiej do kolejnej sceny. Stylistka starannie układa jej nową, szałową fryzurę, a młodziutka gwiazda wydaje się bardzo zadowolona ze zmiany - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Aż trudno uwierzyć, kiedy ten czas minął w "M jak miłość" i maleńka dziewczynka z warkoczykami wyrosła na prawdziwą seksbombę! Basia prezentuje tez naszyjnik, który pięknie wygląda na jej odsłoniętym dekolcie. Zobaczcie jak zmieniła się Basia z małej dziewczynki w dorosła kobietę w GALERII ZDJĘĆ! 

Nie przegap: Chory Piotrek z M jak miłość umiera z tęsknoty za żoną i dziećmi! Marcin Mroczek rozdzielony z rodziną na Święta? - WIDEO

Budzyński z M jak miłość po raz pierwszy wyznał wstydliwą tajemnicę! Nie do uwierzenia że ojciec musiał go uczyć takich rzeczy
Najnowsze