M jak miłość. Szalone urodziny braci Mroczek z M jak miłość. Tak bawili się najsłynniejsi bliźniacy w Polsce

i

Autor: Instagram M jak miłość. Szalone urodziny braci Mroczek z M jak miłość. Tak bawili się najsłynniejsi bliźniacy w Polsce

M jak miłość. Szalone urodziny braci Mroczek z M jak miłość. Tak bawili się najsłynniejsi bliźniacy w Polsce - ZDJĘCIA

2021-07-19 10:23

Bliźniaki z "M jak miłość" to jedni z najpopularniejszych braci w Polsce, a Piotrka i Pawła z "M jak miłość" grają od ponad 20 lat. Są w serialu od początku jego istnienia i razem z m.in. serialową Kingą (Katarzyna Cichopek) tworzą historię, bo "M jak miłość" wciąż osiąga świetne wyniki oglądalności. Marcin i Rafał świętowali swoje 39 urodziny, ale nie byle jak! Jak na prawdziwe gwiazdy przystało, zorganizowali niezapomniany wieczór nad wodą, wśród mnóstwa znajomych. Trzeba przyznać, że umieją się zabawić.

Szalona impreza urodzinowa Piotrka i Pawła z "M jak miłość"

Piotrek i Paweł z "M jak miłość" zrelacjonowali swoje urodziny na Instagramie. Nie da się ukryć, że nieźle poświętowali przy okazji obchodzenia 39 lat. Impreza odbyła się nad wodą, wśród rodziny i znajomych. Na Instagramie Marcina Mroczka widać, że bawili się przy samych pysznościach i dekoracjach. Nie sposób nie zauważyć wielkich balonów w kształcie cyfry 39. Piotrek i Paweł z "M jak miłość" pozowali na ich tle szeroko się uśmiechając.

Widać, że bliźniacy znaleźli się w swoim żywiole. Pozostali goście robili im zdjęcia, ale to w ogóle im nie przeszkadzało. Nic dziwnego, skoro po tylu latach grania w "M jak miłość" pewnie są przyzwyczajeni, że ktoś ciągle ich zaczepia i prosi o zdjęcie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Szantaż Tadeusza na Uli i Bartku. Lisieccy odkryją okrutną prawdę i zapłacą za to wysoką cenę

M jak miłość. Wypadek w domu Kingi i Piotrka! Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii

Marcin i Rafał nie zdecydowali się zaprosić innych gwiazd "M jak miłość". Na nagraniach i relacjach nie widać np. Katarzyny Cichopek czy serialowej Magdy Budzyńskiej (Anna Mucha). Mimo to, bliźniakom towarzyszyła rodzina i przyjaciele, a oni na ich oczach zdmuchnęli świeczki na bezowym torcie z owocami. Widać, że braci wcale nie przeraża fakt, że zbliżają się do 40 roku życia, czyli dość przełomowej chwili. Wręcz przeciwnie, obaj byli w świetnych humorach i szale zabawy. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3272: Śmierć Michała z rąk psychopatki Klaudii udającej Kingę?! Iga ruszy na ratunek - ZDJĘCIA

Piotrek i Paweł z "M jak miłość" niech lepiej naładują baterię, bo przed nimi kolejny sezon serialu. A w nim nie będzie lekko, bo wiadomo już, że w życiu Zduńskich sporo się zadzieje. Paweł oświadczył się France (Dominika Kachlik), ale ślub stanie pod wielkim znakiem zapytania, bo na horyzoncie pojawi się Majka (Laura Samojłowicz) i wraz z Krzyśkiem (Michał Chruściel), byłym narzeczonym Franki, spróbują zniszczyć ich związek. Piotrek za to będzie gościł pod dachem rodziców i psa, a jako syn Misiek (Aleksander Bożyk) zakocha się w Poli (Hanna Nowosielska).  Bliźniacy świętują więc póki mogą i mają na to czas. Zaraz znów wracają na plan "M jak miłość" by nagrywać kolejne sceny.

Zobacz wystawną imprezę braci Mroczek w GALERII ZDJĘCIA>>>

Najnowsze