M jak miłość. Suknia ślubna Franki wywołała oburzenie na ślubie! Co czwarta żona Pawła na siebie włoży? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość. Suknia ślubna Franki wywołała oburzenie na ślubie! Co czwarta żona Pawła na siebie włoży? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Suknia ślubna Franki wywoła oburzenie na ślubie! Co czwarta żona Pawła na siebie włoży? - ZDJĘCIA

2021-10-27 11:42

Ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik) w "M jak miłość", który będzie wydarzeniem tego sezonu, rozpala wiele emocji! Nie wiadomo bowiem czy Franka będzie już ostatnią, czwartą żoną Zduńskiego. Poza tym wszystko wskazuje na to, że ślub skończy się jakimś skandalem. Oburzenie fanów "M jak miłość" wzbudziły też kulisy ślubu kościelnego w Bukowinie Tatrzańskiej i wygląd panny młodej. Suknia ślubna Franki, którą niedawno wybrała, to nie ta kreacja, w której wystąpi żona Pawła? Już na pierwszy rzut oka widać, że Franka będzie wyglądać inaczej niż na przymiarkach. O co chodzi? Zobaczcie ZDJĘCIA ze ślubu w "M jak miłość" i suknię Franki.

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" wydarzeniem sezonu w serialu!

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" właśnie jest nagrywany na planie serialu, a to oznacza, że widzowie muszą się uzbroić w cierpliwość, bo emisja odcinka ze czwartym ślubem Zduńskiego dopiero na początku przyszłego roku. Kiedy Paweł ożeni się z Franką? Tego dokładnie nie wiadomo. Tajemnicą pozostają też kulisy skandalu na ślubie, o którym w swojej relacji na Instagramie jako pierwsza wspominała świadkowa Magda, czyli Anna Mucha. Ale ujęcia z drugiej strony kamery "M jak miłość" wskazują, że mimo komplikacji Paweł i Franka złożą przysięgę małżeńską, a ślubu w Bukowinie Tatrzańskiej udzieli im ksiądz (Maciej Damięcki) z Grabiny!

Nie przegap: M jak miłość. Ślub Pawła i Franki skończy się katastrofą! Nikt z gości nie przewidzi takiego zwrotu akcji - ZDJĘCIA i WIDEO

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1611: Zdrada Olka. Aneta wyrzuci Chodakowskiego z domu. Nie tylko Iza i Marcin się rozwiodą?

Czwarty ślub Pawła w "M jak miłość", który ma za sobą trzy rozwody, z trzema różnymi żonami: Joanna Liberadzką (Agnieszka Więdłocha), Alą (Olga Frycz) i Gruzinką Katią (Joanna Jarmołowicz), będzie zarazem pierwszą ceremonią w kościele! Ponieważ nigdy wcześniej Zduński nie brał ślubu kościelnego, teraz nic nie będzie stało na przeszkodzie, by Franka została jego żoną przy ołtarzu.

Długo wyczekiwany ślub Pawła w "M jak miłość" wzbudził ogromne zainteresowanie fanów serialu, którzy już teraz prześcigają się w domysłach jak długo Zduński wytrwa w małżeństwie, czy Franka będzie ostatnią żoną Pawła, a może trzykrotny rozwodnik skazany jest na kolejną małżeńską porażkę! Na pewno Franka zostanie w "M jak miłość" na dłużej, bo Dominika Kachlik pojawi się niebawem w nowej czołówce serialu.

Spore emocje w związku ze ślubem w "M jak miłość" rozpala też suknia ślubna Franki. Jakiś czas temu narzeczona Pawła razem z Kingą (Katarzyna Cichopek) wybrała elegancką, zmysłową suknię z koronki, która kosztowała ją fortunę. A na planie "M jak miłość" Franka występuje w innej sukni, co fani od razu wyłapali. I posypały się złośliwe komentarze oceniające wygląd panny młodej. 

"Co to za worek Franka założyła w podróż poślubną chyba jadą na wykopki"

"No przecież to oczywiste, w ostatniej chwili Franka się rozmyśli, bo przecież od zawsze kochała hydraulika, który naprawił im kran. Teraz to sobie właśnie uświadomi i tradycyjnie serialowo ucieknie w białej sukni wprost w ramiona owego hydraulika, który co prawda nie bardzo ją pamięta, ale przyjmie do siebie. Niestety ten związek też długo nie potrwa, bo hydraulik okaże się być jej dawno zaginionym bratem i teraz cudem odnalezionym"

"Inną suknie wybrała a inna założona???"

"Ona ma firanki na sobie?"

Suknia ślubna Franki w "M jak miłość" zostanie wymieniona w ostatniej chwili, a może nadal będzie ta sama, tylko produkcja nie chce jej pokazać w związku ze ślubem? Odpowiedź jest prosta - Franka na ślub założy suknię, którą wybrała, ale Dominika Kachlik na planie okrywała się narzutką, bo w kościele podczas kręcenia scen było bardzo zimno.

Kolejna ciekawostka - ślub Pawła i Franki z "M jak miłość" w serialu odbędzie się kościele w Bukowinie Tatrzańskiej, ale tak naprawdę sceny ślubu nagrywano w drewnianym, zabytkowym kościele w Starej Miłosnej w Warszawie! TUTAJ szczegóły gdzie jest ten kościół!

M jak miłość. Tak będzie wyglądał ślub Pawła i Franki! To nie może się udać
Najnowsze