M jak miłość. Śmiertelnie chory Dawid przejdzie totalną przemianę?! Nawet Basia go już nie pozna – ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Śmiertelnie chory Dawid przejdzie totalną przemianę?! Nawet Basia go już nie pozna – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Śmiertelnie chory Dawid przejdzie totalną przemianę?! Nawet Basia go już nie pozna – ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Dawid przejdzie totalną przemianę! Okaże się, że psychopatyczny syn Jaszewskich tak naprawdę jest śmiertelnie chory. Prawdę o tym wykryje Artur (Robert Moskwa), a potem sprawy potoczą się w błyskawicznym tempie. Iwo Wiciński opublikował na swoim profilu na Instagramie krótkie WIDEO, na którym widać, że zmienił się nie do poznania! Co na to 12-letnia Basia Rogowska (Karina Woźniak)? Czy zakochana dziewczynka będzie walczyła o umierającego chłopaka także wtedy, kiedy ledwo będzie mogła go poznać? A może rodzice ją przed tym uchronią? Zobacz jak zmienił się Iwo Wiciński w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Chory Dawid przejdzie totalną metamorfozę? Zmiana wyglądu to dopiero początek  

Jak pisaliśmy TUTAJ - w "M jak miłość" psychopatyczny ukochany Basi okaże się poważnie chory. Dawid namówi 12-letnią Rogowską na wielką, romantyczną ucieczkę, która doprowadzi do tragedii. Tym razem jednak to nie chore pomysły młodego Jaszewskiego sprowadzą na nich nieszczęście - chłopak okaże się śmiertelnie chory! Czy przez to ukochany Basi tak bardzo się zmieni?

Odkrycie przez Artura w "M jak miłość" smutnej prawdy o stanie zdrowia Dawida będzie brzemienne w skutkach dla dwóch rodzin. Skonfliktowani Jaszewscy będą musieli zmierzyć się z kolejną tragedią, a Basia wpadnie w prawdziwą rozpacz. Czy poważnie chory nastolatek zmieni swoje nastawienie do życia i stanie się lepszym człowiekiem? 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

M jak miłość. Śmiertelnie chory Dawid przejdzie totalną przemianę?! Nawet Basia go już nie pozna

Iwo Wiciński zaskoczył swoich fanów na Instagramie ZDJĘCIAMI, na których widać jak bardzo się zmienił! Młody gwiazdor "M jak miłość" nadal jest przystojnym młodzieńcem - cały w czerni i z wyraźnie krótszymi włosami robi niesamowite wrażenie! Czy takiego właśnie Dawida zobaczy Basia w nowych powakacyjnych odcinkach?

Zdjęcia na planie "M jak miłość' kręcone są z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, więc bardzo możliwe, że jesienią zobaczymy jeszcze Dawida w znanej, "starej" wersji. Nowy wygląd Wiciński zaprezentował na premierze filmu "Czarny młyn",  którym zagrał jedną z głównych ról. Zobacz jak teraz wygląda w GALERII ZDJĘĆ!  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1595: Mateusz Mostowiak z inną twarzą! Kim jest chłopak, który będzie miał dowód Mateusza i ukradnie mu tożsamość?

Zobacz jak teraz wygląda Dawid z "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze