M jak miłość

M jak miłość. Ślub Krystyny i Staszka da Lilce do myślenia. To dzięki Banachowej zawalczy o Mateusza - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-01 13:01

Niebawem w "M jak miłość" widzowie znów będą mogli oglądać Lilkę (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała), ale to nie oznacza, że para od razu się pogodzi. W 1684 odcinku "M jak miłość" Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura) wyjdzie za mąż za Staszka (Sławomir Holland) i właśnie to wyjątkowe wydarzenie, da do myślenia zagubionej Lilce. Zobaczy, że matka rozprawiła się z przeszłością, nie chce już więcej myśleć o złu, które ją spotkało. Od razu po powrocie Mostowiaka do "M jak miłość" Lilka poleci się z nim witać. Nie przewidzi, że w ich historii może nie być szczęśliwego zakończenia.

Ślub Banachowej wpłynie na Lilkę w "M jak miłość". Zapragnie być szczęśliwa jak matka ze Staszkiem 

Niebawem w "M jak miłość" Lilka stanie się świadkiem przygotowań do ślubu mamy i Staszka. Niewątpliwie należy im się szczęśliwa przyszłość i spokój, którego Banachowa nie zaznała w małżeństwie z podłym Krzysztofem (January Brunov). - (...) Każdy z nas ma prawo do szczęścia! Przychodzi taki moment, kiedy mówimy dość, zaczynamy walczyć o siebie i myślę, że moja bohaterka właśnie do tego dojrzała i zdecydowała, że bierze życie we własne ręce - tłumaczy Dorota Chotecka-Pazura w "Kulisach M jak miłość". Przed ślubem Banachowa wyrzuci suknię ślubną, którą założyła w dniu ślubu z Banachem, co zauważy Lilka. - Nie zamierzam się już oglądać nigdy za siebie! Nigdy! - rzuci do córki mocna słowa tuż przed ślubem w "M jak miłość" i to da jej do myślenia.

- Ja im bardzo kibicuję, bo uważam, że nie ma nic piękniejszego jak ludzie w słusznym wieku, pobierający się, zakładający rodzinę i są szczęśliwi - dodaje od siebie serialowa Kisielowa w "Kulisach M jak miłość". - Nawet się trochę, za przeproszeniem, wtryniam, bo nie lubię jak się coś dzieje bez mojego udziału - śmieje się Małgorzata Rożniatowska i nawiązuje do sytuacji, kiedy w 1684 odcinku "M jak miłość" Kisielowa wprosi się na skromną ceremonię Krystyny i Staszka. 

Lilka pogodzi się z Mateuszem i weźmie przykład z Banachowej, że da się być szczęśliwym? 

Wiadomo już, że ślub mamy z byłym komendantem podziała Lilce na wyobraźnię, weźmie sprawy w swoje ręce i na jednym spotkaniu z Mateuszem w 1693 odcinku "M jak miłość" się nie skończy. Mostowiak wróci do Grabiny, ale pierwsze spotkanie z żoną nie zaliczy się do tych przyjemnych. Mateusz będzie miał ogromny żal za zdradę z Ethanem (Paweł Roman), a Lilka nie odpuści. Nawet po ślubie mamy w 1684 odcinku "M jak miłość" dojdzie do konfrontacji jej i Mostowiaka. Poleją się łzy, a Lilka zrozumie, że jeśli chce mieć takie szczęśliwe życie jak Krystyna, to musi przebyć długą drogę. Natomiast Staszek i Banachowa wyjadą w podróż poślubną do Grecji i odpoczną od problemów. 

M jak miłość. Ślub Krystyny i Staszka da Lilce do myślenia. Staszek zrobi Banachowej niebywałą niespodziankę
Najnowsze

Materiał sponsorowany