M jak miłość. Rozstanie Kalskiej i Roznerskiego wpłynęło na grę w serialu?! Fani widzą różnicę u Izy i Marcina

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Rozstanie Kalskiej i Roznerskiego wpłynęło na grę w serialu?! Fani widzą różnicę u Izy i Marcina

M jak miłość

M jak miłość. Rozstanie Kalskiej i Roznerskiego wpłynęło na grę w serialu?! Fani widzą różnicę u Izy i Marcina

2022-08-11 13:01

Kalska i Roznerski rozstali się w życiu prywatnym, ale w "M jak miłość" wciąż muszą grać szczęśliwą rodzinę. Chociaż aktorzy zapewniali, że rozpad związku nie będzie miał wpływu na ich role w hicie TVP2, fani doszukują się różnicy w wątku Izy i Marcina przed i po rozstaniu. Niektórzy zauważyli, że gra Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego uległa zmianie, a odpowiedzialne jest za to życie prywatne aktorów. Dla nich lepiej byłoby, gdyby Iza i Marcin też się rozstali? Nie tego chcą widzowie "M jak miłość".

Rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego wpłynęło na ich grę w "M jak miłość"?

Widzowie "M jak miłość" uwielbiają wątek Chodakowskich. Pilnie śledzą losy Izy i Marcina, a pikanterii zawsze dodawał fakt, że para aktorów była w związku także w życiu prywatnym. Kalska i Roznerski unikali rozgłosu, nie bywali za dużo "na salonach" i raczej starali się chronić prywatność. Niestety para rozstała się w połowie grudnia 2021 r., ale konkretny powód rozpadu związku nigdy się nie pojawił. Kalska w styczniu 2022 r. wydała oświadczenie, w którym potwierdziła krążące plotki i poprosiła o uszanowanie prywatności. Oboje aktorów nie chciało wypowiadać się w wywiadach na swój temat, ale zapewniali, że gra w "M jak miłość" pozostanie bez zmian, bo oboje potrafią zachować profesjonalizm. Czy tak faktycznie jest?

Fani zauważyli zmianę w Izie i Marcinie z "M jak miłość"

Mimo zapewnień, niektórzy widzowie dostrzegają zmianę, która zaszła w wątku Chodakowskich w "M jak miłość". - Odkąd nie są parą w życiu prywatnym to rola przez nich grana już nie jest taka jak wcześniej. Adrianna widać że ma blokadę w stosunku do Mikołaja ? - brzmi jeden z komentarzy pod zdjęciem serialowych Izy i Marcina na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. Obserwatorka zwróciła uwagę na fakt, że rozstanie wstrząsnęło Adrianą Kalską, a w odcinkach nagranych po rozpadzie związku, nie ma już "tego czegoś" między aktorami. 

Przeczytaj: M jak miłość. Pojedynek Izy i Marcina w nowym sezonie! Kryzys małżeński Chodakowskich powróci?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich

Trudna sytuacja na planie "M jak miłość"

Nie da się ukryć, że rozstanie to zawsze trudna sytuacja dla obu stron. Kalska i Roznerski planowali przyszłość, ale ich drogi się rozeszły. Z pewnością dość trudno im odgrywać rolę szczęśliwie zakochanych, kiedy doszło do rozłamu w relacji. Paradoksalnie, kiedy Iza i Marcin mieli kryzys w "M jak miłość", bo podły Bosacki (Dariusz Kordek) knuł by ich rozdzielić, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzyli szczęśliwą parę w życiu prywatnym. Kiedy zaś serialowi Chodakowscy się pogodzili i znów jest między nimi dobrze, Kalska i Roznerski rozstali się w realnym życiu. 

Pewnym jest, że Iza i Marcin nadal będą pojawiać się w "M jak miłość" i póki co nie czeka ich małżeński kryzys. Wręcz przeciwnie, będą stać za sobą i razem mierzyć się z przeciwnościami losu. Muszą uzbroić się w cierpliwość, bo podły Nieśpielak (Zbigniew Suszyński) spróbuje zaszkodzić Chodakowskiej. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Ula porozmawia ze zmarłym Jakubczykiem! Ojciec przekaże jej co się stało ze spadkiem!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze