M jak miłość: Rafał pochwalił się nową dziewczyną! To nie Ala. Wyciekło dziwne zdjęcie z planu

2020-11-26 15:24 jkk
M jak miłość: Rafał pochwalił się nową dziewczyną! To nie Ala. Wyciekło dziwne zdjęcie z planu
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Rafał pochwalił się nową dziewczyną! To nie Ala. Wyciekło dziwne zdjęcie z planu

Szok w "M jak miłość"! Rafał pokazał swoją nowa dziewczynę i nie jest nią zakochana w nim Ala (Alicja Ostolska)! Dziwne zdjęcie z planu "M jak miłość" wyciekło za pomocą profilu na Instagramie Jakuba Kucnera, a towarzyszący mu komentarz zostawia jeszcze więcej wątpliwości... Czy Rafał naprawdę odrzuci śliczną Alę dla tego czegoś? Ciekawe co na to fani, którzy już zaczęli lubić siostrzenicę księdza...

Nowa dziewczyna Rafała w "M jak miłość"! To nie jest Ala! 

To dopiero szoku w "M jak miłość"! Na profilu Jakuba Kucnera na Instagramie pojawiło się tajemniczo zdjęcie z planu, na którym widać jego serialowego Rafał z nową dziewczyną! I choć zdjęcie dziwi, wpis aktora nie pozostawia żadnych wątpliwości - to nie jest zakochana po uszy w Rafale Ala!

- Ja i moja nowa dziewczyna 🖤 nie tylko serialowa - napisał Kucner. Z kim gwiazdor "M jak miłość" pokazał się na zdjęciu z planu serialu? 

M jak miłość. Ala prześladowana przez psychopatę z sanepidu. Zniszczy bistro Kingi

O dziwo, fanki Rafała z "M jak miłość" są zachwycone tym, co zaprezentował  Kucner na swoim profilu na Instagramie. Bowiem u jego boku wcale nie stoi żadna dziewczyna!

- Kto by nie chciał być tą Twoją dziewczyną 😃😍❤️🔥

- Rafał to najlepsza postać serialu!😊

- Súper maszyna i super mężczyzna😍😍

Radość kobiecej części widowni "M jak miłość" wynika zapewne z faktu, że Kucner pokazał zdjęcie z planu "M jak miłość", na którym stoi obok swojego... motoru! Z wpisu aktora wynika, że na nim też Rafał będzie ścigał przestępców w nowych odcinkach "M jak miłość".  O ile zrobi prawo jazdy, bo i tu wyszło na jaw, że jeszcze go nie ma... 

- Zdane prawko na A? 😁 - zapytał jeden z fanów. 

- W trakcie 😊 - przyznał się gwiazdor. 

Czytaj też: Wpadka w M jak miłość. Takich scen jeszcze nie było. Sonia pokaże ponętne piersi w 1546 odcinku - WIDEO

Najnowsze