M jak miłość. Ala prześladowana przez psychopatę z sanepidu. Zniszczy bistro Kingi - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ala prześladowana przez psychopatę z sanepidu. Zniszczy bistro Kingi - WIDEO

M jak miłość. Ala prześladowana przez psychopatę z sanepidu. Zniszczy bistro Kingi - WIDEO

Nowy psychopata w "M jak miłość'! Młody, przystojny Tomasz (Tomasz (Jędrzej Bigosiński) z Sanepidu zacznie nękać śliczną Alę (Alicja Ostolska), kiedy ta odrzuci jego zaloty. Jak wiemy, Ala kocha od dawna Rafała (Jakub Kucner), a psycholowi ten fakt bardzo się nie spodoba. I zamiast walczyć o siostrzenicę księdza (Maciej Damięcki) jak mężczyzna, zacznie ją nękać, a dojdzie nawet do tego, że zniszczy bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)! Jak to się stanie - zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Nowy psychol w "M jak miłość" zrujnuje biznes Kingi? Na pewno nie da żyć Ali

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" Tomasz z Sanepidu, którego poznamy w 1545 odcinku "M jak miłość" okaże się niezłym psychopatą. A z początku będzie wydawał się bardzo przyjemny i uprzejmy w obejściu. W oko szybko wpadnie mu Ala i już podczas pierwszej kontroli zaprosi śliczną kelnerkę na randkę, a ona na swoje nieszczęście się zgodzi.

Ale w uczuciach Ali w "M jak miłość" nic się nie zmieni, a Rafał będzie coraz bardziej zainteresowany związkiem z nią. I kiedy przystojny policjant zjawi się na zabawie, na którą zabierze Alę Tomasz, wybuchnie awantura! 

Ze mną się tak nie pogrywa, gówniaro! - Tomasz zacznie szarpać Alę.  

- Zostaw mnie, człowieku! - fuknie dziewczyna i odejdzie. Ale Tomasz okaże się nie facetem, tylko psychopatą, który odrzucenie potraktuje jak zniewagę. I okrutnie zemści się za to w nowych odcinkach "M jak miłość"!  

M jak miłość. Ala prześladowana przez psychopatę z sanepidu. Zniszczy bistro Kingi
M jak miłość odc. 1545. Rafał (Jakub Kucner),Tomasz Kawecki (Jędrzej Bigosiński), Ala (Alicja Ostolska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Rafał (Jakub Kucner),Tomasz Kawecki (Jędrzej Bigosiński), Ala (Alicja Ostolska)

Niestety, wendetta Tomasza dosięgnie bistro Kingi, w którym pojawią się białe myszki i kolejna, znacznie poważniejsza kontrola z Sanepidu. Czy odrzucony narzeczony kelnerki zrujnuje biznes Zduńskiej?

- Co to było? - przerazi się Kinga w jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość". I faktycznie będzie miała spore powody do zdziwienia, bo to co zacznie się dziać w jej bistro przejdzie ludzkie pojęcie! 

- Kinga staje przed kryzysem wielkim - zdradza Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość". - Zostaje sama z problemami bistro, obdarza zaufaniem młodzież, przekazuje im klucze do bistro. Liczy na to, że są na tyle odpowiedzialni, że udźwigną prowadzenie biznesu. Wydaje mi się, że moja bohaterka ma zbyt duże serce - dodaje gwiazda serialu.  

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1549: Rafał ukryje przed Sonią, że Janek zaginął. Zastąpi jej narzeczonego!

Czy Ala nieświadomie sprowadzi na biznes szefowej w "M jak miłość" wielkie nieszczęście? Wiele na to wskazuje, że tak bo jest niewiele gorszych rzeczy, niż zraniona męska duma - zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

M jak miłość odc. 1545. Tomasz Kawecki (Jędrzej Bigosiński), Ala (Alicja Ostolska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1545. Tomasz Kawecki (Jędrzej Bigosiński), Ala (Alicja Ostolska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze