M jak miłość, odcinek 1545: Kinga pozna nowego faceta, który sprowadzi na nią nieszczęście! Będzie dużo młodszy - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1545: Kinga pozna nowego faceta, który sprowadzi na nią nieszczęście! Będzie dużo młodszy - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1545: Kinga pozna nowego faceta, który sprowadzi na nią nieszczęście! Będzie dużo młodszy - ZDJĘCIA

2020-11-20 8:30

W 1545 odcinku "M jak miłość" w życiu Kingi (Katarzyna Cichopek) pojawi się nowy mężczyzna! Młody i przystojny Tomasz (Jędrzej Bigosiński), przyjdzie do bistro i przedstawi się jako specjalista z Inspekcji Sanitarnej, który przyszedł na kontrolę. Zduńska od razu zwróci na niego uwagę, nic zresztą dziwnego, skoro jej mąż Piotrek (Marcin Mroczek) nadal będzie blisko z kochanką Kamilą (Anna Gorajska). W 1545 odcinku "M jak miłość" inspektor pozna także Alę (Alicja Ostolska), która nieźle namiesza! Poprzez szereg dziwnych zdarzeń i działań Tomasza, Kinga wpadnie w duże kłopoty.

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kinga nadal będzie rozmyślać o małżeńskim kryzysie i kochance Piotrka. Nie pogodzi się z tym, że Kamila jest dla niego taka ważna. Być może wybawieniem będzie Tomasz, który zawita do jej bistro. Młody i przystojny mężczyzna przedstawi się jako inspektor z sanepidu, który musi przeprowadzić kontrolę w lokalu.

- Dostaliśmy zgłoszenie, że w wyniku spożycia posiłku w tym lokalu u klienta doszło do zatrucia pokarmowego.(…) Spokojnie, proszę pani, często dostajemy takie donosy z czystej złośliwości… Ale naszym obowiązkiem jest każde takie zgłoszenie sprawdzić. - Tomasz od razu dostrzeże wdzięki Zduńskiej, a w 1545 odcinku "M jak miłość" będzie dla niej wyjątkowo miły. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1545: Pierwsza noc Pawła z Franką! Wyzna jej całą prawdę o miłości do Kingi

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

W 1545 odcinku "M jak miłość" Tomasz pozna także Alę. Dziewczyna przestraszy się, że inspektor zamknie bistro, a ona straci pracę. Zacznie z nim otwarcie flirtować!

- Błagam, niech pan nie zamyka bistro! Nie zamknie go pan, prawda? To świetny lokal! I mamy taką fajną szefową i… super obsługę… Może wpadnie pan innym razem i sam się przekona? Ala zacznie podrywać Tomasza.

- Spokojnie, wszystko jest w porządku… - Zapewni inspektor.

- Jest pan wielki! Boże, super! - Dziewczyna będzie aż za mila w 1545 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1545: Piotrek wyładuje się na Kindze za zwolnienie Kamili! Uwierzy kochance, a nie żonie

W 1545 odcinku "M jak miłość" nikt się nie będzie spodziewał, że inspekcja Tomasza w bistro, przyczyni się do późniejszej klęski Kingi. Wszystko za sprawą szalonej Ali, która przesadzi ze swoją kokieterią. Zaprosi go na swoje urodziny, ale kompletnie o nim zapomni, kiedy pojawi się tam Rafał (Jakub Kucner).

- Co ty odstawiasz? Umówiłaś się ze mną! - Wścieknie się Tomasz.

- Ale zmieniły się okoliczności… Więc ja zmieniłam zdanie, sorry! - Ala będzie bezwzględna.

- Ze mną tak się nie pogrywa, gówniaro… 

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kinga nie będzie jeszcze świadoma, że za sprawą Tomasza, spadną na nią duże kłopoty. Inspektor się zemści.

Przeczytaj: 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze