M jak miłość, odcinek 1545: Piotrek wyładuje się na Kindze za zwolnienie Kamili! Uwierzy kochance, a nie żonie

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1545: Piotrek wyładuje się na Kindze za zwolnienie Kamili! Uwierzy kochance, a nie żonie

M jak miłość, odcinek 1545: Piotrek wyładuje się na Kindze za zwolnienie Kamili! Uwierzy kochance, a nie żonie

2020-11-18 21:25

W 1545 odcinku "M jak miłość" kochanka Piotrka (Marcin Mroczek) usłyszy, że to definitywny koniec współpracy zawodowej między nimi. Kamila (Anna Gorajska) dostanie szału, kiedy Andrzej (Krystian Wieczorek) przekaże jej, że od tej pory będzie współpracowała z Kamilem Grycem (Marcin Bosak). Od razu wyczuje w tym intrygę Kingi (Katarzyna Cichopek), dlatego pójdzie się z nią zmierzyć. Zduński w 1545 odcinku "M jak miłość" wyżyje się na żonie jak nigdy, za odsunięcie Kamili od pracy, czyli w konsekwencji od niego. Ku zdziwieniu wszystkich, Kinga nie będzie miała z tym nic wspólnego, ale nikt jej nie uwierzy...

"M jak miłość" odcinek 1545 - wtorek 24.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kamila pokaże na co ją stać. Andrzej wezwie ją do gabinetu i przekaże druzgocące dla niej wiadomości.

- Nastąpiły pewne przesunięcia personalne przy projekcie, przy którym pani pracuje z mecenasem Zduńskim. Od jutra Piotra zastąpi mecenas Adam Werner, przejmie wszystkie działania, a z panią będzie się kontaktował tylko i wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach. (...) Panią natomiast poprosimy o udział w nowej dużej sprawie i będzie pani pracowała z mecenasem Kamilem Grycem. - Poinformuje Kamilę Andrzej.

W 1545 odcinku "M jak miłość" kobieta wpadnie w szał i z impetem wyjdzie z gabinetu.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1545: Kinga przestanie walczyć o Piotrka. Tylko Magdzie powie całą prawdę

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kamila wyżali się Piotrkowi i nastawi go przeciwko żonie. 

- Jestem po prostu wkurzona na taką niesprawiedliwość. A wiesz kto za tym stoi? Twoja żona! Ale ona musi teraz triumfować. - Kamila powie Zduńskiemu, że uważa zachowanie Kingi za bezczelne.

Po powrocie do domu, Zduński zacznie robić Kindze piekielną awanturę. Zdezorientowana kobieta nie będzie wiedziała o co chodzi. Nikt w 1545 odcinku "M jak miłość" nie domyśli się, że to za sprawą Magdy (Anna Mucha) Kamila została odsunięta od projektu.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1546: Marysia wyjedzie z Jackiem. Artur Rogowski będzie musiał na to patrzeć!

W 1545 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie w szoku, że mąż oskarża ją o zabranie pracy Kamili. Spróbuje mu to wyjaśnić, ale ten będzie nieugięty. Uwierzy we wszystko, co powie mu Jabłońska. Kinga nie wytrzyma i wyzna później Magdzie, że nie ma już do tego wszystkiego sił.

- Słuchaj nie stało się nic, czego nie dałoby się odkręcić. Wszystko będzie dobrze - Budzyńska postara się jakoś jej pomóc.

- Nie, nie będzie dobrze. On wierzy jej, Kamili! Nie mnie! Ja już nie mam sił, ja już nie dam rady - wyzna zapłakana i roztrzęsiona Zduńska w 1545 odcinku "M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze