M jak miłość, odcinek 1546: Marysia wyjedzie z Jackiem. Artur Rogowski będzie musiał na to patrzeć!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1546: Marysia wyjedzie z Jackiem. Artur Rogowski będzie musiał na to patrzeć!

M jak miłość, odcinek 1546: Marysia wyjedzie z Jackiem. Artur Rogowski będzie musiał na to patrzeć!

2020-11-18 16:04

W 1546 odcinku "M jak miłość" nastąpi szokujący zwrot akcji! Marysia (Małgorzata Pieńkowska) kompletnie straci głowę dla Jacka (Tomasz Sobczak) i zapomni o Arturze (Robert Moskwa). Dawna miłość będzie przyczyną poważnych problemów w życiu Rogowskich. Od momentu pojawienia się, Jacek nie ukrywał swojej fascynacji do kobiety. Artur w ogóle nie walczył o Marysię, więc będzie musiał pogodzić się z tym, że w 1546 odcinku "M jak miłość" ona odjedzie z dawną miłością i być może nigdy do niego nie wróci.

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1546 odcinku "M jak miłość" Marysia nadal będzie pochłonięta odnową kontaktu z Jackiem. Odkąd zobaczyli się po wielu latach, nie mogą oderwać od siebie wzroku. Nic dziwnego, skoro Artur kompletnie o nią nie zabiega.

- Kiedy ostatni raz zabrałeś mnie na randkę, kiedy byliśmy ostatni raz w kawiarni, kinie, teatrze? W ogóle nie obsypujesz mnie kwiatami... - Powiedziała Marysia w jednym z poprzednich odcinków "M jak miłość".

I faktycznie, zachowanie Rogowskiego pchnie żonę w objęcia Jacka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1546: Pożar w domu Lilki i Mateusza! Pijany Banach spali rodzinę żywcem?

M jak miłość, odcinek 1543: Tajemnica Marysi ujawniona! To Jackowi przysięgała miłość na całe życie

W 1546 odcinku "M jak miłość" Marysia znów oddali się od męża Jacek naopowiada jej historii ze swojego życia, jak mieszkał w Kandzie i ile osiągnął. To wszystko bardzo zaimponuje Rogowskiej. Tym bardziej, że Jacek zacznie regularnie ją odwiedzać. Usiądą nawet do wspólnej kawy z Arturem, ale jego mina powie wszystko... W 1546 odcinku "M jak miłość" Jacek zaproponuje Rogowskiej wspólną wyprawę, ale ona przypomni sobie, że ma męża i chwilę się zawaha. 

Przeczytaj: M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

W 1546 odcinku "M jak miłość" Marysia nie będzie się długo zastanawiała nad propozycją Jacka. Z ochotą wsiądzie do jego samochodu i razem odjadą. Rogowski zrobi dobrą minę do złej gry, a tak naprawdę nie będzie mógł uwierzyć, że żona naprawdę odjeżdża z innym!

- No to co? Śladami przeszłości? - Powie zadowolony Jacek, kiedy ruszą samochodem.

- Czemu nie! - Marysia będzie zachwycona.

W 1546 odcinku "M jak miłość" ta wyprawa może być początkiem końca małżeństwa Rogowskich.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze