M jak miłość, odcinek 1543: Marysia przy Arturze będzie żałować rozstania z Jackiem. Popełniła największy błąd w życiu

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1543: Marysia przy Arturze będzie żałować rozstania z Jackiem. Popełniła największy błąd w życiu

M jak miłość, odcinek 1543: Marysia przy Arturze będzie żałować rozstania z Jackiem. Popełniła największy błąd w życiu

2020-11-17 13:23

W 1543 odcinku "M jak miłość" w życiu Marysi (Małgorzata Pieńkowska) pojawi się nowy, przystojny i pociągający mężczyzna. Jej dawna miłość Jacek (Tomasz Sobczak) wróci z Kanady i nie będzie ukrywał ponownego zauroczenia kobietą. Rogowska nie pozostanie mu dłużna, a kiedy posłucha o czarującym życiu, które prowadzi Kotowski, zacznie zastanawiać się nad tym, jak mogła się z nim rozstać. W 1543 odcinku "M jak miłość" Artur (Robert Moskwa) swoim bezczelnym zachowaniem da jej pewność, że rozłąka z Jackiem to największy błąd jej życia.

"M jak miłość" odcinek 1543 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia i Jacek spotkają się po wielu latach przez zupełny przypadek. Ta jedna chwila zaważy jednak na dalszym losie małżeństwa Rogowskich. Marysia będzie oczarowana przyjacielem i jego cudownym życiem. Tymczasem Artur poda szereg powodów, które poświadczą o jego nikłym staraniu się i zaniedbaniu żony.

- Kiedy ostatni raz zabrałeś mnie na randkę, kiedy byliśmy ostatni raz w kawiarni, kinie, teatrze? W ogóle nie obsypujesz mnie kwiatami... - Zacznie narzekać Arturowi w 1543 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj:M jak miłość, odcinek 1543: Koniec małżeństwa Marysi i Artura. Nakryje żonę na pocałunkach z Jackiem - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1543: Tajemnica Marysi ujawniona! To Jackowi przysięgała miłość na całe życie

W 1543 odcinku "M jak miłość" Artur kompletnie zaniedba żonę, która spragniona jego uwagi, będzie coraz bardziej myślała o dawnej miłości. 

- Przyjechał pan Modry, przywiózł bukiet kwiatów - poinformuje Artur.

- Ooo proszę. Prawdziwy gentalman... 

- Jak chcesz, to ci mogę wymyć samochód. Czytałem, że ostatnio faceci w ten sposób wyrażają uczucia.

W 1543 odcinku "M jak miłość" Rogowski na każdym kroku będzie nabijał się z żony. Nie mówiłby w ten sposób, gdyby wiedział z kim będzie konkurował o jej miłość. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Olek powie Marcinowi o ciąży Anety! Kłamstwo żony złamie mu serce

W 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia nie powstrzyma się i zaprosi Jacka na romantyczną kolację przy winie. Artur nakryje ich w momencie, w którym czule się obejmą i wyznają sobie uczucia! Wkrótce dołączy do nich także Agata (Katarzyna Kwiatkowska), której wyraźnie spodoba się mężczyzna. Nic dziwnego, skoro Jacek ma na swoim koncie takie osiągnięcia. 

- Słyszałam, że mieszkasz w Kanadzie. Fajnie, świeże powietrze, dzika przyroda, a gdzie dokładnie?

- W centrum Toronto. W apartamentowcu na dwudziestym piętrze. Tak że jeśli chodzi o powietrze to... 

W 1543 odcinku "M jak miłość" Jacek oczaruje wszystkie kobiety w Grabinie. Marysia będzie pod ogromnym wrażeniem przyjaciela z dawnych lat.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze