Wpadka w M jak miłość. Takich scen jeszcze nie było. Sonia pokaże ponętne piersi w 1546 odcinku - WIDEO

i

Autor: tvp/vod Wpadka w M jak miłość. Takich scen jeszcze nie było. Sonia pokaże ponętne piersi w 1546 odcinku - WIDEO

Wpadka w M jak miłość. Takich scen jeszcze nie było. Sonia pokaże ponętne piersi w 1546 odcinku - WIDEO

Wielka wpadka w "M jak miłość"! Sonia (Barbara Wypych) pokaże znacznie więcej, niż ktokolwiek wcześniej! Wszystko wydarzy się po wyjątkowo namiętnej nocy z Jankiem (Tomas Kollarik), która może okazać się ich ostatnią. Kiedy Sonia obudzi się i zamiast ukochanego znajdzie w łóżku kwiaty, cały biust prawie wyjdzie jej na wierzch! Czegoś takiego jeszcze w "M jak miłość" przez 20 lat nie było - zobacz koniecznie WIDEO z 1546 odcinka serialu!

Takich scen "M jak miłość" jeszcze nie było! To wpadka czy zamierzony efekt? 

W 1546 odcinku "M jak miłość" Sonia i Janek przeżyją wyjątkowo namiętną noc. Komendant będzie już wiedział, że może swojej tajnej akcji nie przeżyć i mocno zaszaleje ze swoją narzeczoną. Ale wcale nie sceny seksu będą najgorętszą częścią odcinka, tylko to co stanie się po nich!

Wczesnym rankiem szczęśliwa Sonia obudzi się w ich wspólnym łóżku, ale zamiast Janka znajdzie tam bukiet polnych kwiatów. I właśnie w tym momencie 1546 odcinka "M jak miłość" gwiazda zapomni się pokaże prawie wszystko! Czy to wpadka produkcji serialu, czy jednak zamierzony efekt? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Wpadka w M jak miłość. Takich scen jeszcze nie było. Sonia pokaże ponętne piersi w 1546 odcinku - WIDEO
M jak miłość odcinek 1546 ZWIASTUN. Mroczna tajemnica Janka. Będzie miał na sumieniu życie tajnego informatora

Wiele wskazuje na to, że Sonia i Janek mogą więcej nie przeżyć takiej cudownej nocy jak w 1546 odcinku "M jak miłość". Następnym razem policjantka zobaczy ukochanego dopiero w szpitalu, gdzie lekarze będą ratować mu życie po śmiertelnym postrzale. Może twórcy "M jak miłość" przez ponętny biust Soni będą chcieli pokazać widzom jak wyglądają jej ostatnie chwile szczęścia?

Wiele wskazuje jednak na to, że ta wyjątkowo odważna scena z 1546 odcinka "M jak miłość" to po prostu wpadka na planie "M jak miłość'. Barbara Wypych stara się jak najładniej ułożyć z bukietem polnych kwiatów i najprawdopodobniej ramiączko nocnej koszulki zsunęło się jej za mocno.... Ale, że nikt tego nie zauważył? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!  

M jak miłość, odc. 1546: Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze