M jak miłość. Przerażająca trauma Lilki! Krystyna nigdy jej nie chciała- WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Przerażająca trauma Lilki! Krystyna nigdy jej nie chciała- WIDEO

M jak miłość. Przerażająca trauma Lilki! Krystyna nigdy jej nie chciała- WIDEO

2020-12-09 12:40

Lilka (Monika Mielnicka) z "M jak miłość" nie wie jeszcze, że czekają ją traumatyczne przeżycia. Cały czas jest przekona, że to pijak Banach (January Brunov), który na każdym kroku wyciąga od niej pieniądze, jest jej ojcem. Tak zresztą całe życie powtarzała jej Krystyna (Dorota Chotecka). Wkrótce okaże się jednak, że Banachowa ma wielką tajemnicę w związku z urodzeniem córki. Jak sama przyznaje w "Kulisach serialu M jak miłość", ciąża była dla niej koszmarem młodości. Lilka nie pozbiera się po szokujących faktach, których się niebawem dowie...

Prawdziwy ojciec Lilki z "M jak miłość" wyzna jej prawdę?

Lilka z "M jak miłość' coraz mniej radzi sobie z wyczynami ojca. Banach konsekwentnie stacza się na dno i zaczyna być bardzo niebezpieczny. Nie ma zahamowań, żeby atakować córkę na ulicy. Gdyby nie Jacek (Tomasz Sobczak) mogłoby dość do pobicia. To właśnie on zacznie coraz bardziej interesować się dziewczyną. Fakt, że jest przyjacielem Marysi pomoże mu w zdobyciu informacji o życiu Lilki i Krystyny, aż w końcu dojdzie do konfrontacji. Niebawem w "M jak miłość" widzowie będą świadkami wyznania Jacka, który powie Lilce w twarz, że jest jej ojcem. Niestety to nie jest wszystko.

Sprawdź wyznanie Jacka: M jak miłość. Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec. Znienawidzi go tak jak matkę? - WIDEO

M jak miłość. Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec. Znienawidzi go tak jak matkę?

Wyznanie Doroty Choteckiej w kulisach "M jak miłość" o nieplanowanej i niechcianej ciąży 

Jak się okazuje z kulis "M jak miłość", Dorota Chotecka przyznaje, że Banachowa była przerażona ciążą i tak naprawdę nigdy nie chciała dziecka!

- Sytuacja, w której Krystyna dowiaduje się, że jest w ciąży była dla niej bardzo trudna. W związku z tym powrót do tego to stawienie czoła pewnym koszmarom z młodości - mówi wprost. Jak długo można żyć z taką tajemnicą? To też jest bardzo obciążające. Patrzysz na to dziecko, widzisz jak rośnie, jak się pięknie rozwija i to jest taka twoja tajemnica kim jest jej ojciec (...).

Dorota Chotecka swoim wyznaniem potwierdza bardzo trudną sytuację Krystyny Banach i to, że ta nigdy nie była gotowa na ciążę. Jak to wpłynie na Lilkę w dalszych wątkach "M jak miłość"?

Przeczytaj: M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości - WIDEO

Trauma Lilki na całe życie?

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe odcinki "M jak miłość" będą dla losów Lilki traumatyczne. Dowie się, że mężczyzna, którego przez 20 lat nazywała ojcem, tak naprawdę nim nie jest. 

- Jacek to bardzo uczynny facet. Robi na Lilce wrażenie, ogromne gdy ratuje ją z opresji. Lilka myśli, że myśli, że jest to niemal bohaterski czyn. Myślę, że Jacek byłby wybawieniem w sytuacji, w której znajduje się teraz Lilka. I znalazłaby na pewno w nim oparcie, współczucie, pomoc i miłość... - wypowiada się o swojej bohaterce Monika Mielnicka.

Może i Lilka uważa Jacka za porządnego faceta, ale raczej nie na tyle, żeby nagle móc pogodzić się z nowym tatą. Wygląda na to, że w najbliższych odcinkach "M jak miłość" na Lilkę czeka duża trauma. Jeśli Krystyna Banach przyzna się, że ciąża była dla niej koszmarem młodości, dziewczyna się załamie. 

Najnowsze