M jak miłość, odcinek 1549: Lilka pozna biologicznego ojca. Jacek Kotowski powie jej cała prawdę?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1549: Lilka pozna biologicznego ojca. Jacek Kotowski powie jej cała prawdę?

M jak miłość, odcinek 1549: Lilka pozna biologicznego ojca. Jacek Kotowski ukryje prawdziwą tożsamość! ZWIASTUN

2020-12-08 20:31

W 1549 odcinku "M jak miłość" takiej sensacji w Grabinie dawno nie było! Lilka (Monika Mielnicka), która męczy się z ojcem pijakiem i bandytą, wreszcie odkryje najgorszy sekret rodzinny. Spokojne życie jej i Krystyny (Dorota Chotecka) zostało zachwiane wraz z powrotem Jacka (Tomasz Sobczak). Jak się okazało, Kotowski też ma swój mroczny sekret. W 1549 odcinku "M jak miłość" cała prawda wyjdzie na jaw, kiedy Banach (January Brunov) okradnie rodzinę i pijackim seplenieniem wykrztusi Lilce w twarz okrutną prawdę.

"M jak miłość" odcinek 1549 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1549 odcinku "M jak miłość" Banach będzie się staczał na samo dno. Nie raz groził rodzinie, a nawet chciał ich podpalić, ale Lilka zawsze starała się go jakoś tłumaczyć, ze względu na to, że to jej ojciec. Bandyta przesadzi, kiedy chcąc zdobyć pieniądze na alkohol, posunie się do okradzenia Lilki i Krystyny. Tego będzie za wiele dla młodej dziewczyny. Dorwie Banacha i prawie go pobije! 

- Nie wierzę, że ktoś tak podły jak ty może być moim ojcem! - wrzaśnie wściekła Lilka.

- I słusznie... A teraz spieprzaj! Nie mam czasu... na pierdoły! - pijak rzuci jej w twarz w 1549 odcinku "M jak miłość" podłe słowa.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Marysia przekroczy wszelkie granice z Jackiem! Będzie drugi rozwód Rogowskich?

M jak miłość, odcinek 1549 ZWIASTUN. Jacek ojcem Lilki! Marysia dowie się pierwsza?

W 1549 odcinku "M jak miłość" Lilka będzie kompletnie wstrząśnięta tym, co usłyszała od ojca. Zaczną się w niej budzisz wielkie podejrzenia, więc zwierzy się Mateuszowi (Krystian Domagała). 

- Ale... co on miał na myśli? - zacznie trapić się dziewczyna

- Nic, w ogóle nie zawracaj sobie tym głowy... Był pijany, ledwo trzymał się na nogach… - Mateusz spróbuje odwrócić jej uwagę

- Zabierz mnie stąd! Gdzieś daleko... Wszystko jedno, dokąd...

W 1549 odcinku "M jak miłość" Lilka zacznie podejrzewać, że ojciec rzucił jej w twarz prawdziwą informacją, a ona cały czas żyła w zakłamaniu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1549: Ojciec Lilki zemści się na Mateuszu. Okradnie całą rodzinę

W 1549 odcinku "M jak miłość" Jacek nie będzie mógł dłużej żyć ze swoim mrocznym sekretem. Pójdzie do Banachowej i będzie chciał załatwić z nią stare sprawy.

- Co ty tu robisz? (…) Mieliśmy umowę, pamiętasz? Nie znamy się, nie rozmawiamy, zero kontaktu… I chciałabym, żeby tak zostało! Obiecałeś mi to! - wybuchnie Banachowa

- Tak. Tylko czasem przychodzi taki moment, że człowiek zaczyna zastanawiać się nad swoimi decyzjami i… - Kotowski zbierze się na zwierzenia 

- Tę decyzję podjęliśmy wspólnie… Wiele lat temu. I nie ma mowy, żebyśmy ją teraz zmieniali! - w 1549 odcinku "M jak miłość" Banachowa spanikuje, że Lilka dowie się kim naprawdę jej jej ojciec. Nie przewidzi jednak, że dziewczyna właściwie już to wie!

Najnowsze