M jak miłość, odcinek 1546: Ojciec Lilki spali ją i Mateusza żywcem? Nawet policja im nie pomoże - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1546: Ojciec Lilki spali ją i Mateusza żywcem? Nawet policja im nie pomoże - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1546: Ojciec Lilki spali ją i Mateusza żywcem? Nawet policja im nie pomoże - ZWIASTUN

2020-11-27 14:59

W 1546 odcinku "M jak miłość" Banach (January Brunov) przekroczy wszelkie granice! Pijak i bandyta zacznie szantażować Lilkę (Monika Mielnicka), aby córka dała mu pieniądze i nocleg. Wstawi się za nią Mateusz (Krystian Domagała), który oberwie od bezczelnego Banacha. Zlękniona Krystyna (Dorota Chotecka) nie zdecyduje się donieść na byłego męża na policję, co będzie jej błędem życia. W 1546 odcinku "M jak miłość" niczego nieświadomi Lilka i Mateusz, zaczną oglądać film, kiedy Banach poleje dom benzyną i odpali zapalniczkę. Z takiej tragedii nie da się ujść z życiem.

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1546 odcinku "M jak miłość" Lilka znajdzie pijanego ojca śpiącego na huśtawce. Przerażona dziewczyna natychmiast do niego podbiegnie.

- Cześć córuś, dobrze, że jesteś. Masz jakieś pieniądze? Poratuj ojca. Słuchaj, wszystko mi się sypie. Interes życia mi nie wyszedł. A ta oskubała mnie i kazała iść precz. Po prostu wyrzuciła mnie z domu, suka jedna. Masz jakieś drobne dla ojca? Na jedzenie. - Banach będzie bezwzględny. 

Lilka w 1546 odcinku "M jak miłość" z przerażeniem wręczy mu 50 zł, ale to mu nie wystarczy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1546: Przerażający telefon do Janka. Będzie miał na sumieniu życie tajnego informatora - ZWIASTUN

M jak miłość odcinek 1546 ZWIASTUN. Ojciec Lilki spali rodzinę żywcem! Nawet policja nie zapobiegnie tragedii u Banachów

W 1546 odcinku "M jak miłość" Banach zażąda od córki noclegu. Kiedy ta odmówi, wpadnie w szał.

- To także mój dom, gówniaro! - Wrzaśnie pijak.

W obronie dziewczyny stanie Mateusz, ale Banach rzuci się także na niego. Lilka chwyci za telefon i zadzwoni po policję. W tym czasie do domu wróci też Krystyna, która nie zdecyduje się zeznawać przeciwko mężowi. W 1546 odcinku "M jak miłość", w takiej sytuacji Sonia (Barbara Wypych), nie będzie mogła przyjąć zgłoszenia, więc Banach pozostanie bezkarny. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1550: Piotrek winny wypadku Kingi. Znów zostawi żonę dla Kamili

W 1546 odcinku "M jak miłość", kiedy nadejdzie noc, Lilka i Mateusz będą spokojnie oglądać film. Chłopaka zaniepokoją dziwne hałasy z zewnątrz. Okaże się, że byli nieświadomi, że Banach polał połowę domu benzyną! Mostowiak w ostatniej chwili rzuci się na mężczyznę, by nie zdołał odpalić zapałki. Pijak legnie na ziemię. W 1546 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Banach całkiem postradał zmysły. Chciał spalić rodzinę żywcem! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze