M jak miłość

M jak miłość. Prawdziwy mąż Anety w obsadzie! Olek w trudnej sytuacji – WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-05 12:02

W 1696 odcinku "M jak miłość" widzowie byli świadkami poruszającego ślubu śmiertelnie chorego Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) i Kasi (Paulina Lasota), którego udzielał młody kleryk (Paweł Janyst) bez uprawnień. Z pewnością nie każdy dopatrzył się, że w rolę księdza wcielił się prywatny mąż Anety (Ilona Janyst), który niedawno pojawił się w obsadzie i dzięki temu miał szansę zagrać nie tylko u boku swojej żony, ale także i jej serialowego partnera! W "Kulisach M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) zdradził, że to wcale nie była dla niego komfortowa sytuacja podobnie z resztą jak dla młodego kleryka! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Paweł Janyst w obsadzie "M jak miłość"! Aneta pierwszy raz zagra u boku prawdziwego i serialowego męża

W 1696 odcinku "M jak miłość" stan śmiertelnie chorego Jakuba dramatycznie się pogorszył, a jego organizm już przestał reagować na leki. Co gorsze, Karski nie dostał się na eksperymentalną terapię do przyjaciela Argasińskiego (Karol Strasburger), która była jedyną szansą na pokonanie choroby. Wówczas Jakub kompletnie się załamał i przestał walczyć, w związku z czym Stawska również straciła ostatnie nadzieje na wyleczenie ukochanego. Nikt lepiej nie mógł zrozumieć Karskiego jak Olek, który w przeszłości znalazł się w podobnej sytuacji, ale wówczas na nogi postawił go ślub z Anetą! To Chodakowski w 1696 odcinku "M jak miłość" podsunął żonie pomysł, jak zmotywować przyjaciela do walki! Wtedy Aneta uznała, że Jakub i Kasia muszą się pobrać i sama zajęła się organizacją skromnej ceremonii, w czasie której ślubu młodym udzielał młody kleryk, a prywatnie mąż Ilony Janyst!

- Myślę, że większość z państwa tego nie wie, ale aktor grający młodego kleryka jest prywatnie moim mężem - zdradziła Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość".

W 1696 odcinku "M jak miłość" jak pisaliśmy jako pierwsi w obsadzie uwielbianego serialu TVP2 pojawił się Paweł Janyst, czyli prawdziwy mąż serialowej Anety! Para zagrała wspólnie kilka scen poczynając od spotkania w gabinecie Chodakowskiej, gdy młody kleryk zgłosił się do niej na konsultację, a kończąc na poruszającym ślubie Kasi i Jakuba, udzielonym właśnie przez duchownego bez uprawień! Dla małżonków było to wielkie wydarzenie, które z pewnością zapamiętają do końca życia, ale również i nie lada wyzwanie!

- Ogłaszam Was mężem i żoną". A kto tu jest czyim mężem, kto żoną, a kto księdzem to już, można powiedzieć, licentia poetica. Zaiste piękny jest to zawód (nie zapomnę go nigdy) ?? - pochwalili się małżonkowie na swoich Instagramach.

- Spotkanie z Iloną na planie było oczywiście wyjątkowe. Trochę się stresowałem, bo to jest jej miejsce pracy, ja przyszedłem jako ten obcy, ale szybko okazał się, że atmosfera jest wspaniała, a nam grało się bardzo dobrze - stwierdził Paweł Janyst w "Kulisach M jak miłość".

Jednak nie wszyscy aktorzy "M jak miłość" cieszyli się ze spotkanie Ilony i Pawła Janyst na planie serialu! Wówczas w bardzo niekomfortowej sytuacji znalazł się Maurycy Popiel, a więc serialowy mąż Anety, który również w 1696 odcinku miał do zagrania z nią wspólne sceny, a także mijał się w klinice z jej prawdziwym mężem! Ale finalnie wszystko i tak wyszło bardzo dobrze, a 1696 odcinek "M jak miłość" z pewnością zapadnie na długo w pamięci nie tylko aktorów, ale i fanów serialu!

- No muszę przyznać, że to dosyć niekomfortowa sytuacja. Umówmy się, ja gram męża, a tu nagle pojawia się prywatny mąż. Zabawne, a z drugiej strony jednak troszeczkę niezręczne - przyznał Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość".

M jak miłość. Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę
Najnowsze