M jak miłość

Aneta z M jak miłość wkręciła męża do serialu! Paweł Janyst zagra księdza w 1696 odcinku - ZDJĘCIA

2023-01-02 21:05

Aneta (Ilona Janyst) w 1696 odcinku "M jak miłość" zagra ze swoim mężem! Nie chodzi o serialowego Olka (Maurycy Popiel), a o duchownego, który pojawi się w klinice, bo będzie potrzebował pomocy lekarskiej. Chodakowska wykorzysta wizytę pacjenta do szybkiej realizacji planu ślubu Kasi (Paulina Lasota) i umierającego Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). W 1696 odcinku "M jak miłość" co uważniejsi mogą się jednak dopatrzyć, że aktorka Ilona Janyst wkręciła do serialu swojego prawdziwego męża, a Paweł Janyst zagra u jej boku!

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku "M jak miłość" Ilona Janyst zagra u boku męża. Nie chodzi o Olka, z którym serialowa Aneta jest szczęśliwa, a niedawno nawet doczekała się dziecka, małego Boryska (Tymon Szkopek). Mowa o prywatnym życiu aktorki Ilony Janyst i jej męża Pawła. Aktorka zagra z nim kilka scen w 1696 odcinku "M jak miłość". Wygląda na to, że aktorka wkręciła męża do hitu TVP2. Czy na stałe?

Serialowa Aneta z "M jak miłość" zagra u boku prawdziwego męża. Paweł Janyst wystąpi w 1696 odcinku

W 1696 odcinku "M jak miłość" Aneta pozna w klinice duchownego, który przyjdzie po poradę lekarską, bo będzie narzekał na ból w barku. Okaże się, że bark trzeba ustawić, by młodemu mężczyźnie przeszły dolegliwości. Chodakowska z ciekawością spojrzy na pacjenta, a przy okazji zapyta się wprost o to, czy jest przekonany o tym, że przyszłość oddana Bogu to na pewno jego droga. 

- Proszę mi wybaczyć, ale... - zacznie w swoim stylu Aneta w 1696 odcinku "M jak miłość". - Taki młody, przystojny chłopak i seminarium? A co jak się pan kiedyś zakocha? - zapyta Chodakowska. - Na miłość przecież nie ma rady - doda, a duchowny tylko się uśmiechnie. Nie wejdzie w dyskusję z ciekawską Chodakowską, ale za to później bardzo się przyda. Kiedy Aneta pozna wyniki Jakuba, dowie się, że jest z nim bardzo źle. Zaproponuje pewne rozwiązanie, a będzie nim szybki ślub Kasi i Karskiego. Do bardzo skromnej i okrojonej ceremonii w szpitalu będą potrzebowały księdza, skoro jednak nie znajdą żadnego w klinice, Chodakowska zaangażuje w to duchownego, którego poznała podczas wizyty lekarskiej. Każe mu udzielić ślubu młodej parze, by Karski dostał motywacji do działania i poczuł się lepiej chociażby mentalnie. 

Właśnie w tych scenach w 1696 odcinku "M jak miłość" Ilona Janyst wystąpi u boku męża Pawła. To właśnie Paweł Janyst wcieli się w rolę duchownego, pacjenta Chodakowskiej, który potem udzieli ślubu Kasi i Karskiemu. Prywatnie Ilona Janyst dość często dzieli się wspólnymi zdjęciami z ukochanym, np. na swoim profilu na Instagramie. Niebawem widzowie zobaczą ich razem w "M jak miłość", ale raczej wątpliwym jest, że Paweł Janyst zagości w obsadzie hitu TVP2 na dłużej. Duchowny wystąpi w klinice epizodycznie. 

M jak miłość odcinek 1696 ZWIASTUN. Ślub Kasi i umierającego Jakuba. Kryzys w małżeństwie Chodakowskich pogłębi się
Najnowsze