M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Aneta i Olek odkryją koszmarne wyniki Karskiego, Nie uwierzą, że z Jakubem jest aż tak źle – ZDJĘCIA

2022-12-28 22:12

Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) w 1696 odcinku "M jak miłość" poznają dramatyczne wręcz wyniki badań Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Chodakowscy nie spodziewają się, że z chorym na białaczkę Karskim, jest aż tak źle. Kasia (Paulina Lasota) przestanie sobie radzić z koszmarną rzeczywistością, a kolejne złe wieści ją dobiją. Aż trudno będzie uwierzyć, że Jakub z wysportowanego i zdrowego człowieka, zamieni się w umierającego pacjenta... W 1696 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek poznają zatrważające wyniki badań i sami się przerażą.

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1696 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek dowiedzą się jak bardzo stan Jakuba się pogarsza. To nie do uwierzenia, z jakim dramatem przyszło się zmierzyć detektywowi i Kasi, która stara się ratować narzeczonego, chwytając się każdej możliwości. Chodakowscy poznają straszną prawdę na temat stanu Karskiego, którego organizm nie odpowie na leczenie lekarzy, a jego siły do życia będą słabły z minuty na minutę. 

- Te omdlenia niestety zdarzają się coraz częściej, organizm jest bardzo słaby - wyjaśni lekarz Jakuba do Kasi w 1696 odcinku "M jak miłość". - (...) Panie doktorze, od kilku tygodni stan Jakuba nie poprawia się, wyniki są coraz gorsze, jeśli nie będziemy kontynuowali chemioterapii to... Proszę mi powiedzieć jakie są szanse? 5%, 10%? Niech pan będzie ze mną szczery - poprosi Kasia. - Cały czas walczymy, problem polega na tym, że organizm nie odpowiada na leczenie... Choroba rozwija się tak szybko... - westchnie lekarz.

Aneta i Olek zobaczą badania chorego Karskiego w 1696 odcinku "M jak miłość"

Kasia w 1696 odcinku "M jak miłość" pokaże Chodakowskiej wyniki badań Jakuba, a Chodakowska stanie jak wryta. - Jezus Maria - skomentuje tylko z przerażeniem w głosie. - Zobacz, przecież to wygląda jak jakaś pomyłka - Aneta przekaże telefon z wyświetlonymi badaniami Olkowi. - To nie jest pomyłka, on naprawdę ma takie wyniki - wyrzuci z siebie Stawska i zacznie szlochać. Olek nie będzie wiedział, co powiedzieć. Oboje z Anetą zrozumieją, że stan Jakuba jest tragiczny, a Chodakowska wpadnie na pomysł, jak podnieść Jakuba na duchu i jakoś zmotywować go do walki. W szpitalu zostanie zorganizowany szybki ślub Kasi i Karskiego, po czym detektyw chociaż na chwilę poczuje szczęście. 

- Nie tak miała wyglądać nasza noc poślubna. Nie mam wpływu na wszystko w zasadzie już na bardzo niewiele rzeczy mam wpływ, ale… nie zostawię cię nigdy Kasiu. I jeśli mi się poszczęści, to zabiorę cię na Islandię. Wszędzie, dokąd tylko zechcesz… – obieca Kasi Jakub w 1696 odcinku „M jak miłość”. Zdradzamy, że po wielu trudnych tygodniach, niebawem w "M jak miłość" stan Jakuba nieco się polepszy. 

M jak miłość odcinek 1696 ZWIASTUN. Ślub Kasi i umierającego Jakuba. Kryzys w małżeństwie Chodakowskich pogłębi się
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze