M jak miłość

M jak miłość. Powrót Oli do Grabiny. Była narzeczona Tadeusza rozdzieli go z Jagodą? - ZDJĘCIA

2023-02-14 14:21

Ola (Justyna Karłowska) wróci do "M jak miłość", żeby zniszczyć miłość Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) i Jagody (Katarzyna Kołeczek)! Rok temu narzeczona Tadzia brutalnie go porzuciła dla swojego niewiernego męża i wyjechała razem z nim oraz córeczką Gabrysią do Hiszpanii. Wówczas wydawało się, że to koniec historii Oli i Tadeusza. Nic bardziej mylnego, bo właśnie powstają nowe odcinki "M jak miłość" z udziałem Oli Majewskiej, która przyjedzie do Grabiny gdy związek Tadeusza i Jagody będzie rozkwitał coraz bardziej. Jak powrót Oli wpłynie na relacje tej pary? Czy odżyją dawne uczucia i Ola odzyska Tadeusza, który po rozstaniu długo nie mógł się pozbierać? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z planu "M jak miłość".

Ola wróci do "M jak miłość", żeby odzyskać Tadeusza! Czy odbierze go Jagodzie?

Była narzeczona Tadeusza z "M jak miłość" zburzy jego szczęście z Jagodą?! W lutym zeszłego roku Ola nagle odeszła od Tadeusza, złamała mu serce w momencie, gdy chciał się jej oświadczyć. Wydawało się, że ta bohaterka na zawsze zniknie z obsady serialu. Przejmujące pożegnalne sceny Oli i Tadeusza w 1640 odcinku "M jak miłość", podczas których Kiemlicz zrozumiał, że straci na zawsze wielką miłość, kobietę, która miała zostać jego żoną, z którą chciał wychować jej córkę Gabrysię wskazywały, że para już nigdy więcej się nie zobaczy. Ola wybrała bowiem swojego męża Dariusza (Paweł Paprocki), który wiele razy ją zdradzał i przed którym kiedyś uciekała. Wyjechała z nim do Hiszpanii i słuch po niej zaginął.

Ale historia Tadeusza i Oli w "M jak miłość" wcale się nie skończyła. To już pewne, że jeszcze w tym sezonie "M jak miłość", w nowych odcinkach serialu, które będą emitowane późną wiosną Ola Majewska wróci do Grabiny. A to oznacza, że znów wkroczy do życia Tadeusza, który zakochał się z wzajemnością w Jagodzie i właśnie z nią będzie planował przyszłość. Na planie serialu powstały właśnie sceny spotkania Jagody i Oli przed cmentarzem w Lipnicy.

Katarzyna Kołeczek i Justyna Karłowska zamieściły już relacje na swoich profilach na Instagramie zza kulis "M jak miłość". Zapowiada się więc na prawdziwe miłosne trzęsienie ziemi u tej trójki bohaterów. Na razie tajemnicą pozostaje dlaczego Ola wróci do Grabiny, czy przyjedzie sama czy z mężem, a także czy będzie chciała odzyskać Tadeusza, odebrać go Jagodzie. Ale znając wyobraźnię scenarzystów powrót Oli do "M jak miłość" wywoła całą serię szokujących zdarzeń, których zapewne nikt się nie spodziewa. 

M jak miłość. Jagoda dla Tadeusza zmieni wygląd! Przejmie też firmę Kiemlicza
Najnowsze