M jak miłość. Pola przeżyje dramat przez Anitę! Nigdy nie pozwoli na to, by druga mama ją porzuciła

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość. Pola przeżyje dramat przez Anitę! Nigdy nie pozwoli na to, by druga mama ją porzuciła

M jak miłość. Pola przeżyje dramat przez Anitę! Nigdy nie pozwoli na to, by druga mama ją porzuciła

2021-08-21 12:30

W 1596 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Pola (Hania Nowosielska) usłyszy, że Anita (Melania Grzesiewicz), którą pokochała jak prawdziwą mamę, chce ją porzucić niczym okrutna Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska). To będzie potężny cios dla 5-letniej córki Kamila (Marcin Bosak), która marzyła o pełnej rodzinie, o tym, by zostać z tatą i ukochaną ciocią Anitą już na zawsze. Niestety w 1596 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu Anita podejmie decyzję, by zerwać kontakty z Kamilem i jego córką. Zrozpaczona Pola nie będzie mogła się z tym pogodzić i opracuje pewien plan. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Więź, która w "M jak miłość" połączyła 5-letnią Polę z Anitą, sekretarką z kancelarii, która została nianią córki Kamila stała się tak silna, że serce dziewczynki uporało się jakoś ze stratą matki. Bezwzględna Weronika porzuciła dziecko, bo wolała romansować w Anglii z nowym kochankiem niż wychowywać słodką, spragnioną miłości córeczkę. Po tym wszystkim co w "M jak miłość" przeszła Pola nie dziwi wcale, że z miejsca pokochała Anitę, obdarzyła ja wyjątkowym uczuciem jakby była jej prawdziwą mamą. Niestety w 1596 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 z pozoru idealna rodzina Poli, Kamila i Anity zacznie się walić.

Sprawdź też: Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

Wszystko w 1596 odcinku "M jak miłość" zacznie się psuć kiedy Kamil przekroczy kolejną granicę w relacjach z Anitą. Już nie raz sekretarka uprzedzała Gryca, że z jej strony może liczyć tylko na przyjaźń, że po tym jaki był w stosunku do niej chamski i podły, nie może liczyć na nic więcej. Tylko ze względu na Polę wrażliwa Anita zgodziła się dalej opiekować córką Kamila. Mimo, że w 1596 odcinku "M jak miłość" Anita nadal będzie wspierała Gryca w opiece nad dziewczynką, to uzna, że nie może dłużej ciągnąć tego układu. Zwierzy się Magdzie (Anna Mucha), że coraz trudniej jej utrzymywać z mężczyzną jedynie przyjacielskie stosunki, a nie chce skrzywdzić Poli jeśli im nie wyjdzie. 

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość kwitnie w ciąży, ale Ilona Janyst już nie gra Anety. Taka była decyzja produkcji

M jak miłość. Kamil chce zaliczyć Anitę i nie odpuści tak łatwo! Przez wybryki Gryca ucierpi jego córka Pola

Ze względu na dobro Poli w 1596 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 Anita podejmie ostateczną decyzję, by zrezygnować z pracy opiekunki i zerwać kontakty z Grycem. Będzie ją to sporo kosztowało, bo Pola stała się dla niej tak bliska jak dziecko, którego nigdy nie miała, a o którym skrycie marzy. Miłosne rozterki Anity będą miały wpływ na życie Poli kiedy w 1596 odcinku "M jak miłość" dziewczynka usłyszy, że ciocia nie będzie się już nią tak często opiekowała. kontakty. Dla 5-latki to będzie tak potężny cios, że nie zdoła się z tym pogodzić. By zatrzymać Anitę w domu na Wietrznej, zabierze jej klucze. Poprosi też ojca, by Anita zamieszkała z nimi na stałe. Oczywiście sekretarka się nie zgodzi, ale ulegnie urokowi Gryca i w 1596 odcinku "M jak miłość" spędzi z nim noc...

Sprawdź też: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

Najnowsze