M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Zawał Piotrka wpłynie na dzieci. Lenka przestanie wywijać Zduńskim numery - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-27 14:27

Zawał Piotrka (Marcin Mroczek) wpłynie na życie rodziny Zduńskich w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Przyjdzie czas na gruntowne przemyślenie pewnych kwestii. O ile Lenka (Olga Cybińska) sprawiała rodzicom pewne problemy w minionym sezonie "M jak miłość", tak wydaje się, że dziewczyna zmieni się pod wpływem szokujących wydarzeń. Zawał Piotrka mocno wpłynie na zachowanie dzieci, które będą musiały poradzić sobie z osłabieniem ojca i śmiercią ukochanego dziadka Marszałka (śp. Emilian Kamiński).

Pociechy Zduńskich zmienią się nie do poznania w "M jak miłość" po wakacjach?

Przed rodziną Zduńskich niełatwy czas. Już na samym początku nadchodzącego sezonu "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej spadnie na nich zawał Piotrka. Prawnik wyląduje w szpitalu, gdzie lekarze zawalczą o jego życie. Zduński dostanie od losu surową karę za niedbanie o siebie i swoje zdrowie oraz kompletne przepracowywanie się w kancelarii. Na szczęście specjaliści uratują mężczyznę, który powoli zacznie odzyskiwać siły. Niestety zawał Piotrka to nie jedyna tragedia, z którą musi się zmierzyć rodzina. Lenka, Misiek (Aleksander Bożyk) oraz bliźniaczki Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka) dowiedzą się o śmierci ukochanego dziadka Wojtka... Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek będą musieli wspierać siebie nawzajem i wytłumaczyć dzieciom, że Marszałek więcej nie zjawi się w domu przy Deszczowej. 

Niedawno aktorzy z "M jak miłość" występowali we wspólnych scenach podczas imprezy w ogrodzie Zduńskich. Wideo, na którym widać szczęśliwego Piotrka i radosną Kingę, można zobaczyć poniżej. Właśnie podczas tego przyjęcia u Zduńskich zapanuje świetna atmosfera i nie zabraknie Lenki, bliźniaczek oraz Miśka. Wszyscy odzyskają humor po tragicznych wydarzeniach rodzinnych. 

Lenka przestanie sprawiać problemy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach?

Przypomnijmy, że bunt Lenki był widoczny w minionych odcinkach "M jak miłość". Lenka zakolegowała się z nowymi znajomymi z liceum, a Kinga przyłapała ją na wagarach. Mało tego, wyszła sprawa z paleniem dziewczyny, co doszczętnie nie spodobało się Kindze i Piotrkowi. Nastolatka zaczęła wrednie odzywać się do rodziców, co miało związek z zauroczeniem w koledze. Na szczęście Zduńscy odpowiednio podeszli do córki i udało im się wyprowadzić tę sytuację. Na zdjęciach z planu z kolejnych odcinków "M jak miłość" widać, że ich rodzinka jest nadal zgrana i szczęśliwa. 

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze