M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Piotrek wyjdzie z zawału i znów będzie szalał. Wygłupy z Pawłem w siedlisku źle się skończą – ZDJĘCIA, WIDEO

Piotrek w "M jak miłość" przeżyje zawał! Już pod koniec ostatniego sezonu serii serce Zduńskiego (Marcin Mroczek) zaczęło ostro szwankować. Ostre bóle w klatce piersiowej Piotrka zauważył nawet Andrzej (Krystian Wieczorek) , który interweniował w tej sprawie u rodziny. Niestety, Zduński nie posłuchał rad, nie poszedł do lekarza i w 1736 odcinku "M jak miłość" będą tego tragiczne skutki. Piotrek na granicy życia i śmierci wyląduje w szpitalu, a lekarze nie będą pewni, czy go uratują. ZDRADZAMY: Piotrek z zawału wyjdzie, ale niczego go to nie nauczy! Wygłupy z bratem Pawłem (Rafał Mroczek) w siedlisku na planie sagi rodu Mostowiaków dowodzą, że ściągnie na siebie kolejne poważne kłopoty! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Piotrek przeżyje zawał, ale nie zmądrzeje! Znów ściągnie na siebie kłopoty w siedlisku

Piotrek w "M jak miłość" przejął po ojcu Krzysztofie (Cezaery Morawski) chorobę wieńcową. Najstarszy Zduński lata temu zmarł na zawał i osierocił synów. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) poukładała życie rodziny na nowo. Piotrek jednak nie przyjął jednak do wiadomości, że ma genetyczny spadek i może skończyć tak samo jak ojciec! W ostatnim sezonie serii prawnik ostro przepracowywał się i jednocześnie dbał o rodzinę, jak super mąż i tata. Niestety, z chorym sercem powinien był już dawno zwolnić, czego nie zrobił i w 1736 odcinku "M jak miłość" zobaczymy tragiczne skutki.

Ujawniamy: Piotrek w "M jak miłość" przeżyje zawał, ale nie zmądrzeje! Marcin Mroczek pokazał, jak teraz szaleje na planie z bratem Rafałem i po raz kolejny ściągnie na siebie i rodzinę poważne kłopoty! Jak do tego dojdzie?

Paweł z Franką (Dominika Kachlik) w "M jak miłość" przyjadą do siedliska Magdy (Anna Mucha), gdzie wydarzy się wielki skandal. Igor (Bogusław Kudłek), zboczony ojciec Jaśka (Stanisław Dusza) będzie ścigał aż tam żonę Dagmarę (Anna Grycewicz), a Paweł wda się z nim w bójkę. W efekcie tego wszystkiego w siedlisku pojawi się policja w osobie Rafała Stadnickiego (Jakub Kucner). Jednak Piotrek nie traci dobrego humoru!

Marcin i Rafał Mroczkowie zabawiają się na planie "M jak miłość" w zamianę ról, serialowy Paweł broni czci żony przed bratem. Kiedy ZDJĘCIA przenoszą się na Deszczową Piotrek ostro wygłupia się za plecami Kingi - zobacz TO w GALERII. 

Czy mecenas Zduński w "M jak miłość" kiedyś zrozumie, że ledwo uszedł śmierci i powinien trochę spoważnieć?

Nie przegap:  M jak miłość po wakacjach. Andrzej z Julią spotkają się w sądzie! Wyjdzie na jaw sprawa ojcostwa jej dziecka?

Sensacja na planie M jak miłość! Marcin i Rafał Mroczkowie zamienili się rolami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze