M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Załamana Magda zażyje dziwne leki. Z desperacji chora na serce Budzyńska przestanie być sobą

2023-07-17 13:11

Magda (Anna Mucha) po śmierci Marszałka (śp. Emilian Kamiński) z "M jak miłość" pogrąży się w żałobie. Budzyńska przestanie być sobą i sięgnie po dziwne leki! Tylko tak znajdzie chwilę spokoju od bólu i cierpienia po odejściu ukochanego ojca. Nawet Maciek (Franciszek Przanowski) zwróci uwagę na to, że matka bierze podejrzane substancje i kładzie się spać. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" widzowie zobaczą zdesperowaną Budzyńską w naprawdę złym stanie. Przecież choruje na serce i powinna na siebie uważać!

Magda z "M jak miłość" sięgnie po podejrzane leki 

Widzom "M jak miłość" na pewno nie będzie łatwo patrzeć na smutek i ból Budzyńskiej. Niestety sytuacja stanie się krytyczna, kiedy w kolejnych odcinkach serialu Magda dowie się o nagłeś śmierci Wojtka. Odejście Marszałka spadnie na nią nagle i nie zdąży pożegnać się z tatą, co dodatkowo ją dobije. W trudnej sytuacji postarają się wesprzeć ją Andrzej i Maciek i to właśnie oni zauważą, że kobieta sięga po leki... Budzyńska powinna podwójnie o siebie dbać i uważać, jakie substancje przyjmuje, bo przecież przeżyła przeszczep serca, musi unikać stresu i niebezpiecznych dla zdrowia sytuacji. Trudno mówić jednak o zachowaniu zdrowego rozsądku, kiedy umrze jej ojciec...

- Mama chyba znowu zarwała noc?... Słyszałem, jak nad ranem kręciła się po kuchni... - cytuje słowa zmartwionego Maćka portal światseriali.interia.pl. Chłopak zauważy, że Magda cierpi na bezsenność, nie może poradzić sobie z trudnymi emocjami. 

- Wzięła coś na sen, teraz odsypia - powie Andrzej i okaże się, że Budzyńska musi wspomagać się lekami, by w ogóle móc normalnie zasnąć! W jej problemach z sercem to z pewnością ryzykowne posunięcie. 

- Mogę jej jakoś pomóc? Bardzo chciałbym... coś zrobić... - przyzna zaniepokojony stanem matki Maciek. Prawnik pocieszy go, że i tak już bardzo dużo pomaga, opiekuje się Nadią (Mira Fareniuk) i staje na wysokości zadania lepiej niż niejeden dorosły. 

Tylko bliscy powstrzymają Magdę z "M jak miłość" przed załamaniem 

Okaże się, że Budzyńska podsłucha kawałek rozmowy syna i męża. Ujmie ją to, że obaj tak bardzo się o nią troszczą. Właśnie wtedy Budzyńska zapewni, że to rodzina stanowi jej siłę w trudnym momencie. Obieca, że dla nich będzie silna i się nie podda. 

- Maciuś, kochany... Nie przejmuj się, wszystko jest w porządku - zapewni Budzyńska w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2023. Zdradzamy, że z czasem stan Magdy się polepszy, a ona wróci do normalnego życia. 

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Najnowsze