M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda po śmierci Marszałka podniesie się tylko z jednego powodu. To dlatego podejmie walkę

2023-07-17 11:33

Śmierć Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński) w "M jak miłość" po wakacjach 2023 dobije Magdę (Anna Mucha). Kobieta załamie się, nie będzie w stanie normalnie funkcjonować, a bliscy zobaczą, że cały czas zalewa się łzami. Ukochany ojciec odejdzie nagle, a Budzyńskiej nie będzie dane się z nim pożegnać. Na szczęście pojawi się pewne światełko w tunelu, a Magda w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zawalczy o nowe życie tylko z jednego powodu. Podejmie walkę, by pokonać ból i cierpienie, ale czy jej się to uda?

Magda w krytycznym stanie po śmierci Wojtka Marszałka w "M jak miłość" po wakacjach 

Magda pogrąży się w żałobie po tragicznych informacjach o śmierci ukochanego ojca. Już na początku przyszłego sezonu "M jak miłość" na Budzyńską spadnie szokująca wiadomość i niestety nie zdąży pożegnać się z tatą. To Krysia (Hanna Mikuć) jako pierwsza poda tragiczne wieści o śmierci Wojtka. Marszałek bardzo wspierał córkę i mimo szalonego charakteru oraz dużego poczucia humoru, potrafił dodać jej otuchy w każdej sytuacji. Tym bardziej Magda załamie się po jego odejściu, a świadkami bardzo trudnych chwil kobiety staną się Andrzej (Krystian Wieczorek), Maciek (Franciszek Przanowski) i Nadia (Mira Fareniuk). Jak podaje portal światseriali.interia.pl, syn Budzyńskiej stanie na wysokości zadania, przejmie opiekę nad małą Ukrainką, a Andrzej spróbuje pogodzić obowiązki prawnika i utrzymanie rodziny z zadbaniem o samopoczucie żony. 

Okazuje się, że mimo bardzo złego samopoczucia Magdy, pojawi się światełko w tunelu, by na nowo odnalazła szczęście. Magda przypadkiem usłyszy rozmowę syna z mężem i to, jak bardzo zmartwiony jest Maciek. Chłopak zrobi wszystko, by pomóc matce, ale kiedy ona wciąż będzie w złym stanie pomyśli sobie, że jego działania nic nie zmieniają... 

- Maciuś, kochany... Nie przejmuj się, wszystko jest w porządku - cytuje słowa smutnej Magdy wspomniany portal. 

- Przecież widzę, że wieczorami ciągle płaczesz... - nic nie ukryje się przed chłopakiem. 

Jedna rzecz utrzyma Magdę przy życiu w "M jak miłość" po wakacjach 

W domu Budzyńskich nadejdzie pora na szczere wyznanie Magdy. Okaże się, że nie podda się w żałobie i bólu, bo ma dla kogo żyć! - (...) Trochę sobie popłaczę, wtedy mniej boli... Ale na szczęście mam was - ze smutnym uśmiechem powie Magda. - I to jest dla mnie najlepsze lekarstwo... na wszystkie smutki... - doda poruszona kobieta, a bliscy zrozumieją, że najlepsze co mogą zrobić, to otoczyć ją opieką i wsparciem oraz dawać dużo miłości. 

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Najnowsze