M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Wyjazd Kasi i Jakuba po ślubie. Nie będzie już romantycznej plaży nad morzem! - ZDJĘCIA

2023-07-19 10:55

W nowych odcinkach "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) i Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) wyjadą w podróż po ślubie! Piękna ceremonia odbędzie się nad polskim morzem, ale lekarce i detektywowi nie wystarczy wrażeń. Miłość rozkwitnie na całego i będą chcieli spędzać każdy dzień razem. Nic dziwnego, skoro droga do ślubu wcale nie była usłana różami, głównie przez chorobę Jakuba. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" widzowie zobaczą kolejną wyprawę Stawskiej i Karskiego. Gdzie tym razem?

Kasia i Jakub wyjadą po ślubie w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 

Informowaliśmy już, że lekarka i detektyw z "M jak miłość" wezmą ślub! Wyjadą nad polskie morze razem z Anetą (Ilona Janyst) i Olkiem (Maurycy Popiel), którzy jednocześnie staną się świadkami nowożeńców w tym pięknym dniu. Kasia i Karski powiedzą sobie "tak" na plaży, bez gości i hucznej imprezy. Zadecydują, że właśnie taka ceremonia do nich pasuje, szczególnie że Stawska nie ma najlepszego kontaktu z żyjącą częścią rodziny. Najgorzej namąciła u niej siostra Justyna (Magdalena Wieczorek), która okazała się podłą oszustką i manipulatorką. Nic dziwnego, że lekarka wybierze ślub tylko z ukochanym i świadkami. 

Po pięknym momencie nad morzem, gdzie wszyscy wystroją się jak nigdy, nastąpi powrót do Warszawy, do rzeczywistości. Jak się okazuje, to jednak nie koniec wyjazdów Kasi i Karskiego! Z Instagrama Pauliny Lasoty można się dowiedzieć, że Stawska i Jakub wyjadą gdzieś za miasto, ale tym razem także nie we dwoje! W aucie widać uśmiechającą się Anetę, która siedzi z tyłu pojazdu. Okazuje się, że Chodakowska będzie towarzyszyła świeżo upieczonemu małżeństwu w podróży. 

Gdzie udadzą się Kasia i Karski po ślubie w "M jak miłość"?

Póki co, destynacja wojaży bohaterów "M jak miłość" nie jest znana. Paulina Lasota pokazała jedynie zdjęcie, gdzie pozuje wśród zieleni. Można więc wnioskować, że para uda się gdzieś w zielone tereny, może będą chcieli obcować z naturą i wyciszyć się po silnych emocjach? Na pewno u ich booku nie zabraknie Chodakowskich i można odnieść wrażenie, że staną się oni nowymi przyjaciółmi. Aneta i Olek dogadają się lepiej z Kasią i Karskim niż kiedyś z Izą (Adriana Kalska) i Marcinem (Mikołaj Roznerski)? Wiele na to wskazuje! Wspólna wyprawa tylko ich połączy. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze