M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Werner wyzna prawdę o romansie z Sylwią. Będzie miał wobec przyjaciółki Julii poważne plany

2023-08-18 21:51

Werner (Jacek Kopczyński) w nowym sezonie "M jak miłość" przestanie ukrywać swój romans z Sylwią (Hanna Turnau). W 1738 odcinku „M jak miłość” po wakacjach, zakończy się dziwna gierka Adama. Tym bardziej, że Piotrek (Marcin Mroczek) i Kamil (Marcin Bosak) przyłapią kolegę na kolejnej seks schadzce z kochanką. Dla Wernera stanie się jasne, że już czas powiedzieć prawdę i wyzna prawnikom, że regularnie spotyka się z przyjaciółką Julii (Marta Chodorowska). To jednak nie koniec, bo Adam w 1738 odcinku „M jak miłość” nie powstrzyma się od komentarzy i wyjdzie na jaw, że ma względem kobiety poważne plany…

"M jak miłość" odcinek 1738 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Adam nie ukryje dłużej romansu z Sylwią. W 1738 odcinku „M jak miłość” wszystko wyjdzie na jaw. Prawnik już jakiś czas spotyka się z przyjaciółką Julii, o czym dotąd nikt nie wiedział. Para sama nie chciała się przed sobą przyznać do niesamowitej chemii, która ich połączyła. Najpierw uznali, że seks w biurze będzie jednorazowy, ale szybko wyszło na jaw, że dalsze spotkania były tylko kwestią czasu. Adam i Sylwia nie mogli się od siebie oderwać, chociaż wciąż rzucali w swoje strony kąśliwe uwagi i pokochali potyczki słowne. To nie zmieni się w kolejnych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach, bo seks schadzki tej dwójki przybiorą na tempie. 

To Piotrek i Kamil odkryją tajemnicę Adama w 1738 odcinku „M jak miłość”. Przyłapią kolegę z kochanką i wyjdzie na jaw, że nieźle zabawia się z Kostecką. Przypomnijmy, że Zduński już raz zobaczył kolegę w kancelarii w dość intymnej sytuacji, ale wtedy wydawało mu się, że Werner sypia z Anitą (Melania Grzesiewicz). To oczywiście nie była prawda, a Piotrek został wprowadzony w błąd przez ubranie, które tego dnia miała na sobie Laskowska. Sylwia zdołała uciec w popłochu z biura, ale następnym razem nie uda jej się zbiec. 

Zduński i Gryc przyłapią Wernera i Sylwię w 1738 odcinku „M jak miłość”

Kiedy Piotrek i Kamil poznają prawdę o romansie Adama z Sylwią, bardzo się zdziwią. Przecież każdy myśli, że ta dwójka się nie lubi. Prawda okaże się inna, a Werner zdobędzie się na ważne wyznanie. Okaże się, że to najlepsza relacja, w której był od dawna i wcale nie chce jej kończyć. Oznacza to, że kochliwy prawnik myśli o przyjaciółce Julii na poważnie i nie ma zamiaru rezygnować z romansu.

- Przyjaciele... Nie wydacie mnie i mojej tajemnicy, prawda? Mogę na was liczyć? - zapyta lekko spanikowany Adam. 

- Daj spokój, jesteśmy tolerancyjni...

- Zresztą... mały coming out ci nie zaszkodzi…

- Przestańcie! Nie możecie mi tego spieprzyć! To najlepszy związek, jaki mi się w życiu trafił i nie chcę w nim niczego zmieniać!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze