M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Sylwia i Werner wyjadą do Włoch szukać Julii? Tam wariatka ukryje się przed policją - ZDJĘCIA

2023-06-21 10:07

Sylwia (Hanna Turnau) i Werner (Jacek Kopczyński) wyjadą na poszukiwania Julii (Marta Chodorowska) w nowym sezonie "M jak miłość"? Po upozorowaniu zabójstwa, Malicka będzie miała w planach ucieczkę do Włoch. Miałaby zaszyć się we Florencji, tam wynajmować dom od tajemniczej Beaty Ricci za gotówkę i w ten sposób udawać przed wszystkimi, że nie żyje, a Andrzej (Krystian Wieczorek) ją zabił! Sylwia połapie się w planie najlepszej przyjaciółki i razem z Adamem wyjadą do Włoch szukać prawniczki? To ZDJĘCIE z planu rozpala wyobraźnię!

Sylwia i Werner na tropie Julii w "M jak miłość" po wakacjach

Dramatyczne wydarzenia w "M jak miłość" po wakacjach wstrząsną wszystkimi z otoczenia Julii i Andrzeja. Malicka upozoruje własną śmierć, pod co zaczęła budować grunt już w minionych odcinkach serialu. Nadal postara się udowadniać Sylwii i Rotkiewiczowi (Aleksandar Milicević), że Budzyński to psychol i niebezpieczny oszust, który ma na jej punkcie obsesję. Udowodni to m.in. za pomocą wiadomości, które sama do siebie wyśle z telefonu męża Magdy (Anna Mucha). Informowaliśmy już, że przyjaciółka i szef uwierzą, że Julia jest śledzona i nachodzona przez Andrzeja. To przyda się Malickiej do tego, by w pewnym momencie w nowym sezonie "M jak miłość" sfingować swoją śmierć i podłożyć na "miejsce zbrodni" szalik Andrzeja, co ostatecznie ma pogrążyć Budzyńskiego i dać śledczym dowód na zamknięcie mężczyzny w więzieniu. 

Zastanawiające jest jednak nowe zdjęcie na profilu Hanny Turnau na Instagramie, gdzie pozuje z serialowym ukochanym. Chociaż ich relacja kręci się wokół seks spotkań, prawdopodobnie nie zrezygnują z siebie tak łatwo w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. Czyżby właśnie z Wernerem kobieta ruszyła badać drogę przyjaciółki do Włoch?

Sylwia i Werner odkryją prawdę o sfingowanej śmierci Julii w nowych odcinkach "M jak miłość"?

- Sylwia i Werner na wakacjach w Rzymie? Być może… 😎🤫🤡 w każdym razie będzie się działo w @mjakmilosc.official po wakacjach. Pracujemy cały czas 💪🎥 - napisała aktorka pod wspólnym zdjęciem z serialowym Adamem. Mało tego, dodała lokalizację oznaczoną jako "Roma, Italia", co dodatkowo potwierdza, że prawnicy z "M jak miłość" naprawdę wyruszą do Włoch. 

Co ciekawe, Julia po upozorowaniu zabójstwa wyznaczy sobie właśnie Włochy jako kierunek ucieczki i schronienia. Jak podawał "Świat Seriali", prawniczka dogada się z tajemniczą Beatą Ricci, która miałaby udostępnić jej dom we Florencji, oczywiście płatność odbywałaby się gotówką, bo przecież Malicka ma uchodzić za martwą. Gdyby skorzystała z kart bankowych, zapewne prawda wyszłaby na jaw. 

Sylwia dobrze zna swoją przyjaciółkę, przechodziła z nią przez najgorsze momenty, więc możliwe, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" domyśli się, że coś jest nie tak, a Malicka wciąż żyje i nie zginęła spod ręki Andrzeja! Skoro Hanna Turnau zasygnalizowała, że serialowi Sylwia i Werner wybiorą się do Rzymu, może chodzi o poszukiwania Malickiej. Co prawda, Julia wybierze Florencję jako destynację po upozorowanym zabójstwie, ale prawnicy nie będą tego wiedzieli. Gdyby we Włoszech odkryli prawdę i prawdziwe miejsce przebywania Julii, Andrzej mógłby zostać oczyszczony z zarzutów. 

Warto jednak zauważyć, że jednocześnie Jacek Kopczyński dodał zdjęcie z Hanną Turnau w tych samych ubraniach, a pozują pod Teatrem Narodowym w Warszawie. Trudno więc przewidzieć, co szykuje produkcja "M jak miłość" jako dalsze losy Sylwii i Wernera. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze