M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Romans Bartka z Olą to tylko podstęp?! Zakręci się koło męża Uli, żeby zdobyć Tadeusza - ZDJĘCIA

2023-07-13 14:29

Po co Ola (Justyna Karłowska) wróciła do "M jak miłość"? Czy była ukochana Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) w nowym sezonie zniszczy jego związek z Jagodą (Katarzyna Kołeczek), czy przez Olę nie dojdzie do ślubu tej pary? To pewne, że po tej bohaterce można się spodziewać wszystkiego, a z relacji z planu "M jak miłość" wynika, że Ola nagle zainteresuje się Bartkiem (Arkadiusz Smoleński), kiedy ten rozstanie się z Ulą (Iga Krefft)! Specjalnie zakręci się koło Bartka, żeby być bliżej Tadeusza, a romans z żonatym Lisieckim będzie tylko jej podstępem? Sprawdź co już wiadomo na pewno i zobacz ZDJĘCIA zza kulis.

Czy Ola w nowym sezonie "M jak miłość" uwiedzie Bartka, żeby mieć dojście do Tadeusza?

Nie jest żadną tajemnicą, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Bartek i Ola będą razem! Po powrocie z Australii do Grabiny bez Uli i córki Kalinki (Oliwia Kępka), samotny Lisiecki znajdzie pocieszenie u boku byłej narzeczonej swojego przyjaciela Tadeusza. Ulę zastąpi mu Ola, która sama wychowuje córkę Gabrysię. Takie miłosne roszady potwierdzają sami aktorzy z "M jak miłość", którzy już pod koniec maja kręcili sceny zwiastujące romans tej pary bohaterów. Ale czy w grę będzie wchodziła prawdziwa miłość, czy tylko seks? 

W przypadku Bartka, który w minionym sezonie "M jak miłość" dla Uli był gotów na każde poświęcenie, który opuścił Grabinę mimo, że u Mostowiaków odnalazł prawdziwy dom, trudno mówić o tym, że tak szybko przestanie kochać żonę. Być może będzie chciał zapomnieć o Uli przy Oli, ale na dłuższą metę to się raczej nie uda. Zwłaszcza, że intencje Oli zapewne wcale nie będą szczere. Po tym co zrobiła Tadeuszowi, jak porzuciła go dla męża, o którym nawet nie wspomniała, jak wcześniej chciała go złapać na dziecko, mało realne, żeby naprawdę się zakochała w Bartku.

Fani "M jak miłość" podejrzewają podstęp Oli, żałosną próbę odzyskania Tadeusza przez wzbudzenie zazdrości o Bartka! Na pewno nic dobrego nie wyniknie z bliskiej znajomości przebiegłej Oli i samotnego Bartka, ale wątek tej bohaterki mocno się rozwinie w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023. I będzie wzbudzał sporo emocji, nie tylko ze względu na romans Oli z Bartkiem.

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Najnowsze