M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Rogowscy nie zaznają spokoju w Grabinie. Najpierw zbrodnia, a potem zawiedzie ich najbliższa osoba - ZDJĘCIA

2023-06-29 13:56

Rogowscy z "M jak miłość" nie zaznają spokoju w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej. W Grabinie szykuje się prawdziwa rewolucja, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) staną się świadkami planowania przerażającej zbrodni! Zostaną wmieszani w niebezpieczny spisek, ale to nie koniec! W "M jak miłość" po wakacjach 2023 Rogowskich zwiedzie najbliższa osoba... Marysia i Artur chyba nie spodziewają się aż takich kłopotów. Co jeszcze czeka małżeństwo z Grabiny? Pokonają wielkie przeciwności losu?

Przerażające sceny u Rogowskich w kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 

Marysia i Artur przeżyli w swoim życiu wiele i z pewnością nie spodziewają się szokujących i niebezpiecznych zwrotów akcji, na które zostaną wystawieni w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023. Rogowscy przeżyją w Grabinie prawdziwy koszmar, a zacznie się od zbrodni, którą zaplanuje Daniel (Paweł Prokopczuk) względem Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth), która lata temu popełniła fatalny błąd lekarski. To wydarzenie odbiło się piętnem na życiu mężczyzny, bo zmarła jego ukochana córeczka Zosia, a wspólniczka Artura nigdy nie była ukarana. Daniel zaplanuje więc zemstę, o której powoli zaczną dowiadywać się Rogowscy. 

Lekarz wpadnie w lesie na wspólniczkę, która bardzo przestraszy się na jego widok. Potem przyzna się jemu i Marysi do pogróżek, które regularnie utrzymuje. Oczywiście, Rogowscy nie zostawią tak tej sprawy. Chociaż pielęgniarka miała z Kalinowską "na pieńku", chodzi o jej bezpieczeństwo. Małżeństwo doradzi Ewie zgłoszenie wszystkich poszlak na policję, ale jak zareaguje Daniel, kiedy dowie się, że Marysia i Artur wsparli jego wroga? Na nich też spadnie niebezpieczeństwo?

Najbliższa osoba zawiedzie Marysię i Artura w "M jak miłość" po wakacjach

To nie koniec, bo Artura i Marysię czeka też zawód od strony najbliższej im osoby. Mowa o Basi (Karina Woźniak) i numerze, jaki wywinie im dziewczyna. Jak informowaliśmy wcześniej, w kolejnych odcinkach "M jak miłość" nastąpi bardzo poważna rozmowa lekarza z nastolatką w gabinecie lekarskim. Widzowie zaczęli nawet spekulować, że przewinienie Basi ma coś wspólnego z zajściem w ciążę! Póki co, nie wiadomo jeszcze, co takiego narozrabia młoda Rogowska, ale pewnym jest, że przed jej rodzicami niełatwy czas i trudne rozmowy. 

Marysia i Artur często wykazują się dużą pomocą i empatią w stosunku do swoich bliskich, a nawet sąsiadów i znajomych z Grabiny. To oni często stają się powiernikami czyichś sekretów. Oby poradzili sobie z niebezpiecznymi planami Daniela i przewinieniem Basi.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze