M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Basia w ciąży? Córka Rogowskich nieźle narozrabia! Pokazali zdjęcie z gabinetu u lekarza

2023-06-15 9:35

Basia (Karina Woźniak) w ciąży w nowym sezonie "M jak miłość"? Zdjęcie z gabinetu u lekarza od razu nasuwa jedno skojarzenie. Widzowie są pewni, że młoda Rogowska będzie miała dziecko... Zresztą nie bez przyczyny na oficjalnym profilu na Instagramie "M jak miłość" widnieje wymowny opis. Zachowanie 14-letniej Basi wymknie się spod kontroli w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023, a Artur (Robert Moskwa) ostro weźmie się za córkę. Dali jej z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) za dużo swobody? Będzie ciąża w serialu?

Basia Rogowska w ciąży w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej?

Szokujące doniesienia z planu "M jak miłość"! Zachowanie 14-letniej córki Rogowskich wymknie się spod kontroli. Basia bardzo narozrabia w kolejnym sezonie, a widzowie domyślają się, o co chodzi. Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Insatgramie pojawiło się zdjęcie smutnej i rozemocjonowanej Basi, która odwiedza ojca w gabinecie lekarskim. Widać wyraźnie, że mina nastolatki jest nietęga. O tym, że Basia ostro narozrabia, informuje sam Robert Moskwa w opisie zdjęcia, które również dodał na swój profil. Od razu zwrócił uwagę na fakt, że serialowy Artur będzie musiał popracować nad zachowaniem dziewczyny.

- Ciężkie rodzinne rozmowy..😜😀 - napisał aktor pod zdjęciem z serialową córką. 

Mało tego, administratorzy profilu "M jak miłość" wprost zapytali fanów serialu o to, czy ich zdaniem Basia coś przeskrobała. Nie trzeba wiele się zastanawiać, bo mina 14-letniej Rogowskiej na zdjęciu mówi wszystko! Widzowie "M jak miłość" natychmiast podali powód wizyty nastolatki u ojca w gabinecie. Chodzi o ciążę!

- Przeczuwam ze będzie w ciąży🧐 - pisze jedna z obserwatorek.

- Czyżby ciąża 👶 - zastanawia się kolejna osoba. 

Basia będzie uprawiać seks z Wojtkiem w kolejnych odcinkach "M jak miłość"? 

Takich komentarzy pojawiło się więcej, a widzowie "M jak miłość" uznają, że Rogowska będzie w ciąży w kolejnym sezonie. Przypomnijmy, że chociaż Basia na dobre rozstała się z Dawidem Jaszewskim (Iwo Wiciński), ma przecież nowego ukochanego. Chodzi oczywiście o Wojtka (Aleksander Szeląg), syna Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth), którego poznała na obozie letnim i zauroczyła się w chłopaku do tego stopnia, że teraz tworzą parę. Czy 14-latka zdecyduje się na seks z ukochanym w tak młodym wieku?

Jeśli przypuszczenia widzów "M jak miłość" w komentarzach pod postem by się sprawdziły, chyba nie ma innego wyjścia. Czy naprawdę młoda Rogowska zajdzie w ciążę, a Artur będzie musiał rozmawiać z córką na temat konsekwencji? Tego dowiemy się niebawem. Pewnym są jednak kłopoty Basi i trudna rozmowa rodzicielska, która czeka męża Marysi. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze