M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1724: Syn Ewy Kalinowskiej nie będzie chciał jej znać. 14-letni Wojtek zostanie z ojcem! - ZDJĘCIA

2023-04-11 20:57

W 1724 odcinku "M jak miłość" Ewa Kalinowska (Anna Kerth) usłyszy od własnego syna, że nie chce jej znać! Od przeprowadzki do Lipnicy, rozstania z niewiernym mężem Ryszardem, zgorzkniała, wredna Ewa nie miała kontaktu z 14-letnim synem. Powoli zacznie się wyjaśniać dlaczego. Wojtek (Aleksander Szeląg) w 1724 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Kalinowską, że nie ma ochoty na "rodzinne" spotkania, nie zamierza do niej przyjechać. Dopiero podczas rozpaczliwej rozmowy Ewy z synem okaże się się, że Wojtek to nowy chłopak Basi Rogowskiej (Karina Woźniak). Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1724 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1724 - wtorek, 11.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Podłość Ewy Kalinowskiej w 1724 odcinku "M jak miłość" przekroczy kolejne granice! Wspólniczka Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) z przychodni będzie złośliwa już nie tylko dla Marysi (Małgorzata Pieńkowska), ale także dla Krystyny Popławskiej (Dorota Chotecka-Pazura), którą zacznie dręczyć, złośliwie komentować efekty jej pracy, "niekompetencję" i zbyt wysokie zarobki. Ale za jędzowatym zachowaniem Ewy wobec pracowników ośrodka zdrowia w Lipnicy będzie się krył życiowy dramat, który zrobił z niej zgorzkniałą, nastawioną tylko na sukces i karierę, samotną kobietę.

Po kolejnym odtrąceniu przez Artura, który w 1724 odcinku "M jak miłość" ostatecznie i nieodwołanie odrzuci zaloty Ewy, przegrana Ewa wróci do pustego domu, gdzie czeka ją trudna rozmowa z synem. Po raz pierwszy zobaczymy jakie relacje łączą Ewę z synem, który po rozstaniu z mężem został z ojcem z Warszawie, gdzie ma szkołę i swoje sprawy. Jakiś czas temu w "M jak miłość" Kalinowska wspominała o synu podczas kolacji w domu Mostowiaków, lecz wówczas nie podała nawet imienia jedynego dziecka.

Zrozpaczona Ewa w 1724 odcinku "M jak miłość" usłyszy od syna, że ten nie chce nawet jej odwiedzić w Lipnicy, przyjechać do jej nowego domu, by spędzili razem choć trochę czasu. - Ale ja to ustaliłam z twoim ojcem... - powie Kalinowska do Wojtka, nie kryjąc łez.

- Mamo, a może powinnaś takie rzeczy ustalać też ze mną? Ja nie mam ochoty na spotkania z tobą! Cześć! - zakończy ich rozmowę nastolatek. - Wojtek, poczekaj! - krzyknie Ewa, lecz syn w 1724 odcinku "M jak miłość" już jej nie usłyszy, bo zwyczajnie zakończy połączenie.

Tym samym w 1724 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Wojtek to chłopak, w którym 14-letnia Basia Rogowska zakochała się na szkolnym obozie, że nowy ukochany córki Marysi i Artura jest synem Ewy Kalinowskiej. Ale Rogowscy i Basia dowiedzą się o tym dopiero za jakiś czas, w 1728 odcinku "M jak miłość" gdy Ewa przyjedzie po syna do domu Mostowiaków.

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Najnowsze