M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1728: Artur Rogowski oszaleje ze strachu o Basię! Jej nowy chłopak to syn Ewy Kalinowskiej! - ZDJĘCIA

W 1728 odcinku "M jak miłość" Artur Rogowski (Robert Moskwa) będzie miał poważne powody, aby znów bać się o Basię (Karina Woźniak)! 14-letnia córka Rogowskich podejmie decyzję, że miłość na odległość z Dawidem (Iwo Wiciński) jest nie dla niej i wybierze Wojtka (Aleksander Szeląg). I wszystko byłoby pięknie, gdyby chłopak nie okazał się synem podstępnej Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth)! Czy wspólniczka Artura załatwi jego rodzinę w 1728 odcinku "M jak miłość", używając do tego Wojtka? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1728 - wtorek, 25.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

O tym, że Wojtek w "M jak miłość" może być synem Ewy Kalinowskiej pisaliśmy jako pierwsi. Jak informuje serwis AKPA w 1728 odcinku serialu ten fakt się potwierdzi! Zacznie się od tego, że Barbara zacznie namawiać Basię, aby zdecydowała, z którym chłopakiem chce kontynuować bliższą znajomość. I Basia wybierze syna podstępnej Ewy!

W 1728 odcinku "M jak miłość" Basia podejmie poważną decyzję i będzie się jej trzymać. Nastolatki będą wyraźnie dobrze bawili się w swoim towarzystwie, ale Artur wpadnie w panikę. Nic dziwnego, skoro Wojtek okaże się synem jego podstępnej wspólniczki!

Ewa w "M jak miłość" to jedna z tych postaci, które nazywamy "czarnym charakterem". Kalinowska nie ustaje w staraniach, aby uwieść Rogowskiego, a Marysię traktuje jak popychle. Artur dzielnie opiera się podrywom i staje w obronie żony. Ale co on będzie mógł zrobić z zakochaną Basią?

Jeżeli miłość Basi i Wojtka, która wybuchnie w 1728 odcinku "M jak miłość" to efekt intrygi Kalinowskiej, Rogowscy mogą się znaleźć w poważnych opałach. Kiedy chodzi o dziecko Marysia i Artur będą gotowi na wszystko. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1723: Rotkiewicz spłaci dług Budzyńskiego sprzed lat. Andrzej kiedyś też go uratował - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze