M jak miłość

M jak miłość. Basia zada się z synem podstępnej Ewy? Dziwna sprawa wypłynęła na Instagramie

Podstępna Ewa w "M jak miłość" nasłała swojego syna na Basię (Karina Woźniak), córkę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) Rogowskich? A może po prostu uroczy Wojtek (Aleksander Szeląg) sam z siebie postanowił omamić śliczną 13-nastolatkę, a przy tej okazji mamusia (Anna Kerth) "upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu"? Na oficjalnym profilu "M jak miłość" pojawiły się dziwne informacje. Sprawdź o co chodzi!

M jak miłość. Nowy amant Basi to syn Ewy Kalinowskiej?! 

Ewa w "M jak miłość" zaczyna wyrastać na gorszą postać, niż Julia (Marta Chodorowska), która uwiodła Andrzeja (Krystian Wieczorek). W przypadku Malickiej rozegrała się też jej osobista tragedia i choć zamiary miała podłe, zapłaciła za to wysoką cenę.

Z Ewą w "M jak miłość" od początku jest wszystko jasne - Kalinowska knuje jakąś swoją prywatną zemstę i spiskuje z Argasińskim (Karol Strasburger). Jej celem jest małżeństwo Rogowskich, a dla kolegi próbuje zniszczyć związek Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska). Czy ta kobieta jest aż tak okrutna, ż do swoich niecnych celów wykorzystuje nawet własnego syna Wojtka?

- Jeszcze się okaże że wojtek jest synem tej wspólniczki Artura. A Artur powinien się nie dać - taki komentarz pojawił się pod zdjęciem Barbary i Ewy na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie. Ale na tym się nie skończyło. 

- To co by nie wiedziała jak wygląda jej syn?

- Ona wie. Ale może ona nie wie że on się spotyka z Basią...

- Nie rozumiem, czy we wszystkich tych serialach musi być zdrada,zgrzyty!!!Lepiej piękny wątek dobrze rozwijający się!! I żyli długo i szczęśliwie ☀️☀️??☃️

- Denerwuje mnie Ewa czepia się do Artura jak rzep, brawo dla babci Basiu czuje że coś się dzieje nie tak ???❤️

- Jak Artur zdradzi Marysię z tą Ewą to więcej nie włączę tego serialu? rozwaliliście wszystkie fajne wątki, tyle dramatów wokół to chciałoby się obejrzeć coś miłego wieczorem, a nie dramy. ?

- Kto wymyślił wątek tej irytującej baby w tym serialu?!No przecież ciśnienie mi się podnosi jak ją widzę?Po co, na co??

Jaka jest prawda na temat Wojtka i jego ewentualnego udziału w spisku matki dowiemy się śledząc wątek w nowych odcinkach "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1710: Andrzej wybudzi się ze śpiączki tylko dzięki słowom Magdy! To będzie prawdziwy cud - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1704: Marysia ośmieszona przez Ewę Kalinowską. Wbije jej szpilę na oczach Artura
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze