M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: Nowy chłopak Basi w Grabinie. Przy Wojtku 13-letnia córka Rogowskich na zawsze zapomni o Dawidzie? - ZDJĘCIA

2023-01-20 13:34

W 1704 odcinku "M jak miłość" do Grabiny zawita Wojtek, nowa sympatia 13-letniej Basi (Karina Woźniak). Rogowska zdążyła pochwalić się mamie i babci, że przystojny chłopak zawrócił jej w głowie na obozie. Barbara (Teresa Lipowska) osobiście zapowie wnuczce, że ma gościa, a kiedy Basia spojrzy w kierunku drzwi, ujrzy Wojtka we własnej osobie. Chłopiec w 1704 odcinku "M jak miłość" będzie pewny siebie i oznajmi, że chce zwiedzić osławioną Grabinę. Basia na dobre zapomni o miłości do Dawida (Iwo Wiciński)?

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Nowy chłopak Basi zawita do Grabiny! Wojtek odwiedzi Mostowiaków w 1704 odcinku "M jak miłość", a młoda Rogowska nie będzie się tego spodziewała. Jeszcze niedawno żegnała się z ukochanym Dawidem, z którym połączyła ją silna więź. Nad grobem prawdziwego dziadka, biologicznego ojca Marysi, przysięgali sobie, że rok w Stanach Zjednoczonych szybko zleci, a Jaszewski nie zostawi dziewczyny. Dawid wyjechał na stypendium fotografii do Bostonu, ale Basia długo nie chodziła smutna. W 1704 odcinku "M jak miłość" oznajmi babci, że podczas letniego obozu poznała pewnego Wojtka, chłopaka, który bardzo jej się spodobał i ma "to coś".

- Ja bardzo kocham Dawida, ale Wojtek jest taki... Jest w nim coś takiego szczególnego - opowie rozpromieniona Rogowska, a Barbara tylko się uśmiechnie na wieść o miłosnych rozterkach nastolatki. 

Wojtek pierwszy raz w "M jak miłość" pojawi się w 1704 odcinku "M jak miłość", kiedy to niespodziewanie stanie w drzwiach Mostowiaków. To Barbara zwróci Basi uwagę, że ma gościa. 

- Masz gościa, Basiu - powie Mostowiakowa, a kiedy Basia odwróci głowę, zauważy swojego kolegę w drzwiach. Pewny siebie Wojtek przywita się i zapowie, że przyjechał odkryć Grabinę.

- Postanowiłem się przekonać, czy ta Grabina rzeczywiście jest taka magiczna - powie otwarcie chłopak w 1704 odcinku "M jak miłość". 

Wojtek zastąpi 13-letniej Basi Dawida w "M jak miłość"?

Wiadomo już, że aktor Iwo Wiciński póki co nie pojawi się w serialu, co za tym idzie, jego rola Dawida Jaszewskiego została zawieszona. Nie wiadomo nawet, czy kiedykolwiek wróci. Nowy kolega Basi z pewnością wywoła trochę zamieszania. Czy Rogowska zapomni przy Wojtku o uczuciu, które połączyło ją z synem Olgi (Małgorzata Lewińska) i Mariusza (Tomasz Lulek)? 

M jak miłość. Basia znów się zakocha. Nie będzie już czekała na Dawida
Najnowsze