M jak miłość

Nowy Wojtek w M jak miłość. Basia znów się zakocha. Córka Rogowskich zapomni już o Dawidzie? - ZDJĘCIA

2023-01-14 9:29

Wojtek w "M jak miłość" to bohater, którego grał Feliks Matecki. Ale od 1701 odcinka "M jak miłość" w serialu i w życiu Basi Rogowskiej (Karina Woźniak) pojawi się inny Wojtek, chłopak o imieniu wnuka Barbary (Teresa Lipowska), który zawróci jej w głowie, rozkocha w sobie 13-latkę tak jak kiedyś Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński). Po powrocie do domu z wakacyjnego obozu Basia w 1701 odcinku "M jak miłość" wspomni rodzicom i babci o nowym chłopaku. Dopiero co Dawid wyjechał, Basia obiecywała, że na niego poczeka, a już serce 13-latki zajmie poznany na wakacjach Wojtek. Kto go zagra? Zobacz ZDJĘCIA z 1701 odcinka "M jak miłość" i sprawdź, co już wiadomo.

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Nowy Wojtek w "M jak miłość" nie będzie miał nic wspólnego z Wojtkiem Chodakowskim, synem Małgosi (Joanna Koroniewska) i zmarłego Tomka (Andrzej Młynarczyk), ale zbieżność imion może być w tym przypadku myląca. Zwłaszcza kiedy do obsady "M jak miłość" dołączy chłopak, w którym dość szybko zakocha się Basia. 13-letnia córka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) ledwo co rozstała się z Dawidem, który na rok wyjechał do USA do szkoły fotografii, a już znajdzie innego chłopaka na jego miejsce.

W 1701 odcinku "M jak miłość" Basia wróci do domu w Grabinie z wakacji i opowie rodzinie o wrażeniach z letniego obozu, na którym tyle się działo, że nie miała czasu nawet dzwonić do rodziców. 13-latka będzie zmęczona i śpiąca po podróży, ale Barbara dostrzeż błysk w oczach 13-letniej wnuczki. - Ta zielona noc musiała być bardzo udana, nie? Po tym pytaniu babci Basia tylko się uśmiechnie. - Wyspałaś się trochę? - dopyta Marysia.

- Nie bardzo. A w drodze też cały czas gadaliśmy. A ci ludzie z obozu są super, tak jak łażenie po górach. Tylko wzięłam trochę za dużo ciuchów. Na szczęście Wojtek pomógł mi nosić plecak - rzuci mimochodem i natychmiast tego pożałuje. 

- Wojtek... Musiałaś mu wpaść w oko... - zauważy od razu Artur, lecz Basia w 1701 odcinku "M jak miłość" wszystkiego się wyprze. - Co ty mówisz tato?! Bzdury!

Jak zwykle Basia w 1701 odcinku "M jak miłość" z miłosnych rozterek zwierzy się tylko jednej osobie. Z Barbarą łączy ją bowiem szczególnie bliska wieź, seniorka rodu zawsze ją rozumiała. - Babciu, jak myślisz, czy da się kochać dwie osoby naraz?

- Kochać może nie, ale być zakochanym czy zafascynowanym dwoma chłopakami to chyba tak...

- Dobrze, ale ani słowa mamie. No bo nie wiem co zrobić. To na pewno nie jest miłość, ale poznałam fajnego chłopaka. I jak o nim myślę, tylko proszę nie śmiej się, mam motylki w brzuchu. A jednocześnie strasznie tęsknię za Dawidem... Nie wiem, co mam robić. To jest zbyt skomplikowane... - Basia w 1701 odcinku "M jak miłość" pogubi się w uczuciach do Dawida, którego do niedawna tak bardzo kochała i do Wojtka.

- Z miłością tak bywa. Czasem nie można się w tym wszystkim rozeznać. Z jednej strony rozsądek, z drugiej uczucie. Ale kiedy trafisz wreszcie na tego właściwego, to serduszko podpowie ci, co masz zrobić. Wiesz, mama pewnie też chciałaby coś o tym wiedzieć. Porozmawiaj z nią, co?- poradzi wnuczce Barbara.

Za jej radą w 1701 odcinku "M jak miłość" Basia przyzna się Marysi, że Wojtek nie jest jej obojętny. - Czuję się podle. Obiecałam Dawidowi, że na niego poczekam, a teraz nie mogę zapomnieć o Wojtku. Nie wiem, co mam zrobić...- Nic, nic nie masz zrobić. Wiesz co, nie poddawaj się emocjom, one się zmieniają. Zresztą sama zobaczysz. I przede wszystkim nie obwiniaj się - Marysia okaże córce swoje wsparcie w miłosnych rozterkach. Kto zagra nowego Wojtka w "M jak miłość"? Tego na razie nie wiadomo. Ale fani serialu na początku na pewno będą mylić Wojtka Basi z Wojtkiem - wnukiem Barbary!

M jak miłość odcinek 1689 ZWIASTUN. Basia dowie się, że nie jest wnuczką Lucjana. Dawid ją zostawi
Najnowsze