M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Przerażające odkrycie Marty o chłopaku Ani. Znajdą podsłuch u Wojciechowskiej - ZDJĘCIA

2023-08-24 9:27

W 1740 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu Marta (Dominika Ostałowska) odkryje kim jest chłopak Ani (Gabriela Świerczyńska), z którym 18-letnia córka spotyka się od wielu tygodni, który pomógł jej zapomnieć o poprzednim ukochanym! Z pozoru sympatyczny i godny zaufania Kris (Stanisław Kawecki) to członek mafii, przeciwko której Marta prowadzi śledztwo w prokuraturze! Nie bez powodu bandyta zainteresował się Anią. Dopiero w 1740 odcinku "M jak miłość" prawda o Krisie wyjdzie na jaw, a Ania zorientuje się, że została wykorzystana przez nowego chłopaka, żeby miał dojście do Marty i założył jej podsłuch. Sprawdź szczegóły jak potoczy się ten wątek.

"M jak miłość" odcinek 1740 po wakacjach - wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Początek znajomości Ani i Krisa w "M jak miłość" nie wydawał cię córce Marty podejrzany. Ale bandyta z grupy przestępczej, którą tropi Wojciechowska upatrzył sobie córkę prokuratorki nie bez powodu. Ania po rozstaniu z Damianem (Oliwer Proctor) potrzebowała kogoś, przy kim zapomni o nieszczęśliwej miłości. I wtedy pojawił się Kris, który użył podstępu, żeby udowodnić Ani, że nie ma wobec niej złych zamiarów. Ale prawda była zupełnie inna. Kris i jego wspólnik z mafii namierzyli najpierw Martę, a później jej córkę, żeby właśnie od doprowadziła ich do prokuratorki, który od miesięcy prowadzi śledztwo w ich sprawie.

Ufna, a wręcz naiwna Ania dość szybko w "M jak miłość" wpuściła Krisa do mieszkania Wojciechowskiej. Nie zauważyła, że nowy chłopak zaczął szperać w dokumentach Marty, przeszukał jej gabinet i podłożył podsłuch. Mafijny spisek Krisa i jego wspólników będzie miał oczywiście ukryty cel, żeby śledztwo Marty utknęło w martwym punkcie, żeby przestępcy pozostali na wolności. Ale nie uda im się to.

Marta w 1740 odcinku "M jak miłość" rozpozna w chłopaku Ani bandytę z mafii

W 1740 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Marta po raz pierwszy zobaczy Krisa i rozpozna go na zdjęciach bandytów, których ściga z prokuratury. Od razu zawiadomi swoich przełożonych, że ona i jej córka padły ofiarami przestępców z mafii, którzy mogli mieć dostęp do poufnych dokumentów z gabinetu jej mieszkania.

Podsłuch w mieszkaniu Marty i Ani w 1740 odcinku "M jak miłość"

A kiedy Marta w 1740 odcinku "M jak miłość" powie Ani kim naprawdę jej jej chłopak, że córka spotyka się z członkiem mafii, rozczarowana 18-latka zda sobie sprawę, że Kris ją wykorzystał. Gdy technicy z z prokuratury znajdą w gabinecie Marty podsłuch stanie się jasne, że bandyci wiedzą sporo nie tylko o życiu Wojciechowskiej, ale także jej córki. I mogą być śmiertelnie niebezpieczni dla nich obu. Oczywiście póki policja i śledczy nie namierzą Krisa i jego wspólników z mafii.

Smutny los 17-letniej gwiazdy M jak miłość. Gabriela Świerczyńska przez nienawiść do Ani trafiła na terapię!
Najnowsze