M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Patrycja przyłapana z kochankiem! Cała Grabina będzie mówiła o tym z kim Argasińska zdradzi Łukasza

2023-08-23 11:24

Patrycja (Alżbeta Lenska) zostanie przyłapana z kochankiem! W 1739 odcinku "M jak miłość" po wakacjach cała Grabina zahuczy na temat tego, z kim Argasińska zdradza Łukasza (Jakub Józefowicz). Sąsiedzi zauważą w leśniczówce podejrzanego mężczyznę i od razu będzie wiadomo, że Patrycja coś ukrywa. W 1739 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw tożsamość kochanka kobiety! Wojciechowski wyjechał do pracy, a ona nie poradzi sobie z samotnością. Kim okaże się podejrzany mężczyzna w leśniczówce?

"M jak miłość" odcinek 1739 po wakacjach - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Patrycja zdradzi Łukasza w 1739 odcinku "M jak miłość"! Tego będą pewni sąsiedzi, którzy zauważą kryzys u Argasińskiej. Kobieta została sama z synkiem Jasiem (Aleksander Cacko), bo ukochany przyjął pracę w Lublinie i zaczął zajmować się rehabilitacją pewnej drużyny siatkarek. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Patrycja na własne oczy przekona się, że Wojciechowski bardzo zżył się z dziewczynami z drużyny. Kiedy porozmawiają przez kamerkę internetową, Argasińska zauważy, że na brak wrażeń i towarzystwa jej ukochany na pewno nie narzeka. 

Od tej sytuacji zacznie się cała sytuacja ze zdradą. Żak (Krzysztof Tyniec), który jest wielkim fanem Patrycji, zauważy jej załzawione oczy. Dostrzeże to również Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), ale Argasińska uda, że łzy mają związek z alergią. Oczywiście nikt jej nie uwierzy, a pani sołtys o wszystkim poinformuje Martę (Dominika Ostałowska), która dowie się, że w związku jej syna nastał kryzys. 

Z kim Patrycja zdradzi Łukasza w 1739 odcinku "M jak miłość"?

Żak i Kisielowa rozpoczną śledztwo w sprawie podejrzanego zachowania Patrycji. Uznają, że muszą wiedzieć, co tak naprawdę dzieje się w jej związku z Łukaszem. Robert zadzwoni do Mostowiaków z informacją, że u Argasińskiej czai się kochanek, a Kisielowa doniesie Wojciechowskiemu o całej sprawie i uzna, że nagra podejrzanego mężczyznę, by miał dowód na niewierność ukochanej. Łukasz przystanie na tę propozycję, ale nikt nie przewidzi finału sprawy.

Kiedy zaalarmowana rodzina Łukasza wpadnie do leśniczówki, by przyłapać Patrycję na gorącym uczynku, wszyscy oniemieją! Okaże się, że to Łukasz podpuścił sąsiadów i bliskich, bo chciał wyciąć numer wścibskiej Kisielowej. Wojciechowski weźmie urlop w pracy, przyjedzie do ukochanej i synka i zaproponuje wspólny wyjazd w tropiki. Kisielowa i Żak dowiedzą się, że znów poniosła ich wyobraźnia, żadnego kochanka nie ma, a tak naprawdę to Łukasz wrócił do rodziny. Niestety dla fanów tego wątku pojawiają się złe informacje, bo Łukasz w 1739 odcinku "M jak miłość" zaproponuje ukochanej przeniesienie się do Włoch, czym ta się zachwyci. To prawdopodobnie oznacza zniknięcie tej pary z serialu. 

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze