M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ola złapie Bartka na dziecko. A co z jego córką Kalinką? - ZDJĘCIA

2023-05-31 11:26

Takich zmian u Bartka (Arkadiusz Smoleński) w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach chyba nikt się nie spodziewał. Rozstanie z Ulą (Iga Krefft) stanie się faktem i Bartek wróci do Grabiny, która od początku była dla niego prawdziwym domem. Nie będzie długo sam, bo koło Lisieckiego zakręci się Ola (Justyna Karłowska), samotna matka niespełna 3-letniej Gabrysi (Sara Lesiczka), która też niedawno wróciła na wieś z Hiszpanii. Ola nie będzie miała co liczyć na związek z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski), więc weźmie się za jego przyjaciela. Złapie Bartka na dziecko, tak jak kiedyś Tadzia? A jeśli tak, to co się stanie z Kalinką (Oliwia Kępka), która została z Ulą w Australii? Sprawdź co już wiadomo.

Bartek i Ola razem w nowym sezonie "M jak miłość". Czy stworzą rodzinę dla Gabrysi i Kalinki?

Życie Bartka w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zmieni się za sprawą Oli, niedoszłej narzeczonej Tadeusza, z którą kiedyś obaj pracowali w firmie ogrodniczej Kiemlicza. Jak dojdzie do tego, że niespodziewanie Bartka i Olę połączy bliższa relacja? Tego na razie nie wiadomo, ale Arkadiusz Smoleński w relacji z planu "M jak miłość" potwierdził, że zaiskrzy między tą dwójką bohaterów.

Oczywiście wybór Bartka w "M jak miłość" po wakacjach może wywołać sporo kontrowersji. Po tym co ostatnio wyprawiła Ula, którą opętali nowi znajomi z kursu jogi, której kompletnie odbiło, szkoda było patrzeć na cierpienie Lisickiego. Ale czy zmienna w uczuciach Ola to dobry materiał na partnerkę dla Bartka? Porzuciła poczciwego Tadeusza dla męża Dariusza (Paweł Paprocki), który namącił jej w głowie. Wyjechała z nim i córką Gabrysią do Hiszpanii i wydawało się, że już nie wróci. Ale mąż Oli kolejny raz ją zostawił. Została sama z Gabrysią, tylko z alimentami od biologicznego ojca swojej córki, grabarza Leona (Dariusz Toczek).

Nie jest tajemnicą, że trzy lata temu w "M jak miłość" Ola chciała złapać Tadeusza na dziecko, bo nie wiedziała z kim zaszła w ciążę. W tym czasie spała z Kiemliczem i Leonem i uznała, że sadownik, właściciel firmy ogrodniczej bardziej nadaje się na ojca niż grabarz. Jakby tego było mało wykorzystała dobroć Tadeusza, który pokochał Gabrysię jak własne dziecko? To samo w nowym sezonie "M jak miłość" zrobi z Bartkiem?

Z relacji z planu "M jak miłość" wynika, że Bartek i Ola spotkają się na łące w Grabinie i będzie z nimi jej córka. Może się więc zdarzyć, że Ola, która wychowuje Gabrysię sama teraz dojdzie do wniosku, że Lisiecki mógłby być ojcem dla Gabrysi. To na razie tylko przypuszczenia, ale niepokoi fakt, że nadal nie wiadomo czy Bartek dogada się z Ulą w sprawie opieki nad Kalinką, czy odzyska adoptowaną córkę, dziecko swojego zmarłego brata Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Bo przecież nawet Gabrysia nie wypełni mu pustki po Kalince.

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze