M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin odda dzieci! Aneta i Olek przejmą nad nimi opiekę po bolesnym rozstaniu. Nie będzie komu zająć się Szymkiem i Mają

2023-08-26 18:12

Rozwód Chodakowskich w "M jak miłość" odbije się na dzieciach Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Do tego stopnia, że bliscy rozwodzących się małżonków zajmą się Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska), żeby nie patrzyli na to co się między nimi dzieje. Zdjęcia z planu nowego sezonu "M jak miłość" dowodzą, że to Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) zatroszczą się o dzieci, przejmą nad nimi opiekę razem z Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska). A rodzinę Chodakowskich czeka w związku z tym sporo zmian. Zobacz GALERIĘ zza kulis serialu.

Co będzie z Szymkiem i Mają w nowym sezonie "M jak miłość" po rozwodzie Izy i Marcina?

Dlaczego w nowym sezonie "M jak miłość" Szymek i Maja trafią pod opiekę Anety i Olka? Czy Marcin przytłoczony rozwodem, kolejnymi kłamstwami niewiernej Izy nie będzie w stanie sam zająć się dziećmi? To już pewne, że dojdzie do rozwodu Chodakowskich, a fatalne relacje między nimi, które pogorszy jeszcze kwitnący romans Izy z Radkiem (Philippe Tłokiński), odbiją się na dzieciach.

Z kim na stałe zostaną dzieci Izy i Marcina po rozwodzie?

Zaślepiona toksyczną miłością do kochanka Iza w 1738 odcinku "M jak miłość" przysporzy Szymkowi i Mai, tyle cierpienia, że niespodziewanie 6-letnia córka się rozchoruje, przeżyje głęboką traumę. Nie dość, że dzieci Chodakowskich w "M jak miłość" po wakacjach praktycznie stracą matkę, bo Iza nie opuści Radka, dalej będzie mieszkała w Gródku w służbowym domu, a nie z nimi w Warszawie, to jeszcze będą musiały znosić jej kochanka.

Podczas jednej z wizyt Szymka i Mai w 1738 odcinku "M jak miłość" Iza zostawi bowiem dzieci z Radkiem! A kiedy rozwód Izy i Marcina stanie się faktem, kiedy ich małżeństwo formalnie się skończy, sąd przyzna opiekę nad dziećmi właśnie Chodakowskiemu. Który jednak nie będzie sam z synem i córką.

Żeby oszczędzić dzieciom Chodakowskim cierpień w nowym sezonie "M jak miłość" Aneta i Olek oraz ukochana babcia Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) zadbają o to, żeby oderwać myśli Szymka i Mai od tego, co się wydarzy jeszcze między Izą i Marcinem. Na zdjęciach z planu "M jak miłość", które są promują nowe odcinki i zapowiadają pełną łez i dramatów jesień u Chodakowskich widać dzieciaki uśmiechnięte i radosne na pikniku w parku z ciocią i wujkiem.

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Najnowsze