M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda weźmie się za Piotrka! To ona postawi Zduńskiego na nogi po dwóch zawałach

2023-08-11 20:31

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Magda (Anna Mucha) włączy się w pomoc Piotrkowi (Marcin Mroczek), który przejdzie dwa rozległe zawały. Tym bardziej, że nikt nie będzie rozumiał tej sytuacji tak dobrze jak Budzyńska, która sama będzie po przeszczepie serca. W 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Magda ostro weźmie się za samego męża Kingi (Katarzyna Cichopek), jak i osoby, które doprowadziły go do tego stanu! Budzyńska przeprowadzi poważne porządki w kancelarii Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Adama Wernera (Jacek Kopczyński) i to pod jej naciskiem wspólnicy podpiszą specjalną uchwałę, która pomoże Piotrkowi stanąć na nogi! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Piotrek wróci do zdrowia w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach dzięki Magdzie! Tak Budzyńska odpłaci się Zduńskim

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Magda pierwszy raz zjawi się u Kingi na Deszczowej od czasu dwóch zawałów Piotrka i śmierci Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński). Budzyńska będzie tak pogrążona w żałobie po śmierci ojca, że nawet zapomni, że w jej siedlisku doszło do kolejnej tragedii, w wyniku której Zduński wylądował w szpitalu i ledwo uszedł z życiem. Dopiero wtedy zda sobie sprawę, że była straszliwą egoistką, gdyż myślała wyłącznie o sobie, w momencie, gdy i jej przyjaciółce zwalił się na głowę cały świat. Tym bardziej, że ona zawsze mogła liczyć na pomoc Kingi, dlatego teraz postanowi to zmienić. W 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Magda obieca nie tylko zająć się zrozpaczoną Krysią (Hanna Mikuć), ale również weźmie się za samego Piotrka!

Tym bardziej, że w 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Kinga opowie przyjaciółce o swoich przeżyciach ze szpitala, gdzie o mały włos nie umarła ze strachu. Szczególnie, że po zabiegu Piotrka pojawiły się komplikacje, a lekarze nie chcieli jej o niczym informować. Wtedy w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Magda zrozumie, że sytuacja jest naprawdę poważna i postanowi stanowczo porozmawiać z mężem przyjaciółki. A to dlatego, że nikt nie będzie znał jego obecnej sytuacji tak dobrze jak Budzyńska, która z racji przeszczepionego serca, będzie wiedzieć jak ważne jest teraz oszczędzanie się!

- Mam nadzieję, że Piotrek w końcu zmądrzeje i zwolni...Mogę go wziąć na poważną rozmowę. W końcu znam temat od podszewki... - zaoferuje Magda.

Oczywiście, Kinga w 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach przyjmie pomoc Magdy, gdyż już nie będzie ufać swojemu mężowi. Tym bardziej, że już wcześniej obiecał jej, że przystopuje i skupi się na swoim zdrowiu, ale były to jedynie puste słowa, które omal nie doprowadziły do jego śmierci!

- Obiecał, że nie będzie żył samą kawą i pracą... Ale... - urwie sceptycznie nastawiona Kinga.

Wówczas w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Zduńska poruszy jeszcze temat kosztów leczenia i rehabilitacji, którymi straszliwe zmartwił się Piotrek. Prawnik nie będzie mógł sobie darować, że teraz wszystko spadnie na jego żonę, która w dodatku będzie musiała jeszcze wyżywić całą rodziną. Ale i w tym aspekcie z pomocą przyjdzie im Magda, która tuż po spotkaniu z przyjaciółką zjawi się w kancelarii Budzyńskiego i Wernera i zarządzi uchwalenie specjalnej uchwały, która będzie miała pokryć wszystkie koszty leczenia Zduńskiego! Oczywiście, prawnicy nie będą mieli nic do gadania, gdyż to w końcu również i z ich winy, Piotrek przejdzie dwa zawały serca! A poza tym w tym wszystkim będzie chodziło nie tylko o ich pracownika, ale i przyjaciela, któremu postanowią pomóc!

Wypadek Piotrka na planie M jak miłość! Zduński sam prosi się o nieszczęście
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze