M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej zaznają niesamowitego szczęścia! Budzyńscy pokazali urywek z pięknej chwili - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-07-13 11:19

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) będą szczęśliwi jak nigdy! W nowym sezonie "M jak miłość" Budzyńscy zaznają niesamowitego szczęścia, a piękne sceny z tej wyjątkowej chwili, pokazała sama Anna Mucha. Miniony sezon "M jak miłość" wcale nie był łatwy dla Magdy i Andrzeja, a kłopoty się nie skończą. Budzyńscy przezwyciężą jednak wszystko i rzucą się sobie w ramiona pośród przepięknej scenerii. Tak będzie wyglądała wzruszająca scena zakochanych z "M jak miłość"! Zobacz WIDEO.

Wyjątkowa chwila Magdy i Andrzeja z "M jak miłość'. To trzeba zobaczyć!

Przed Magdą i Andrzejem wspaniałe momenty w nowym sezonie "M jak miłość". Budzyńscy wiele się nacierpieli, bo przecież Magda długo nie wiedziała, a potem nie umiała wybaczyć prawnikowi zdrady. Mało tego, cwana i żądna zemsty Julia (Marta Chodorowska) tylko udawała niewiniątko, a tak naprawdę dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach pokaże, na co ją stać. To Malicka zaplanuje chore przedstawienie sfingowania własnej śmierci i wrobienie w "zabójstwo" Andrzeja. Na Budzyńskich spadną ogromne kłopoty, w ich drzwiach pojawi się policja, a mężczyzna będzie się srogo tłumaczył z tego, że nie zabił byłej kochanki. 

Niemniej jednak, sytuacja w "M jak miłość" zdoła się uspokoić, a Julia trafi na komisariat. Można wnioskować, że próba upozorowania swojej śmierci się nie uda, a ona wreszcie poniesie odpowiedzialność za to, że chciała zniszczyć niewinnego Andrzeja. To przysporzy prawnikowi i jego żonie wielu złych chwil, zmartwień i zastanawiania się, co dalej... Na szczęście z nowych relacji z planu "M jak miłość" wynika, że Budzyńscy odnajdą szczęście! 

Romantyczne uniesienia Magdy i Andrzeja przy zachodzie słońca 

Sama Anna Mucha pokazała kulisy kręcenia kolejnych scen do "M jak miłość". Tym razem małżeństwo Budzyńskich zagrało przy zachodzie słońca, a cała produkcja musiała się mocno pospieszyć, by złapać najlepszy moment i najpiękniejsze światło kończącego się dnia. Do romantycznych uniesień Magdy i Andrzeja dojdzie nad wodą w siedlisku. To ukochane miejsce Magdy, które kupił jej Andrzej i do którego oboje kochają wracać. To właśnie tam Budzyńscy spędzą przepiękne chwile, poczują się zakochani jak nigdy i wszelkie troski zostawią dla siebie. 

Na planie M jak miłość ścigają się z czasem. Ta ważna scena Magdy i Andrzeja wymaga poświęcenia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze