M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kinga i Piotrek usłyszą co grozi Zduńskiemu po dwóch zawałach! Będzie musiała działać - ZDJĘCIA

2023-07-21 9:00

Blady strach w nowym sezonie "M jak miłość" padnie na Zduńskich! Aż dwa zawały serca Piotrka (Marcin Mroczek) to niestety dopiero początek długiej walki o jego powrót do zdrowia i sprawności po operacji. Oczywiście Piotrek nie umrze, ale jego stan będzie bardzo poważny. Kiedy w 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Zduński odzyska przytomność, lekarz uprzedzi jego i Kingę (Katarzyna Cichopek), że zagrożenie wcale nie minęło. Diagnoza kardiologa w sprawie chorego na serce Piotrka nie pozostawi złudzeń. Kinga będzie musiała wziąć sprawy w swoje ręce, żeby mąż wyzdrowiał. Nie pozwoli ukochanemu umrzeć! Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1737. Piotrek odzyska przytomność po operacji serca. Co z nim będzie?

Seria tragedii u Zduńskich w nowym sezonie "M jak miłość" rozkręci się na dobre! Tylko cud sprawi, że Piotrek przeżyje dwa zawały serca, dwie operacje w szpitalu w Gródku, ale stan Zduńskiego będzie bardzo ciężki. Dopiero w 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Piotrek wybudzi się z narkozy po operacjach i zobaczy przy szpitalnym łóżku zrozpaczoną Kingę, która cały czas będzie się modlić, by jej mąż nie umarł. Tylko przez krótką chwilę Kinga odetchnie z ulgą, że odzyskała ukochanego.

Przerażająca diagnoza dla Piotrka w 1737 odcinku "M jak miłość"! Serce Zduńskiego będzie uszkodzone do końca życia

Zaraz potem w 1737 odcinku "M jak miłość" czeka ich wstrząsająca rozmowa z lekarzem i diagnoza, która wpłynie na resztę życia Zduńskich. Według doniesień portalu światseriali.interia.pl Piotrek i Kinga usłyszą, że po zawałach osłabione serce Zduńskiego będzie wymagało specjalnej troski. Mimo szybkiej interwencji lekarzy i błyskawicznej operacji u Piotrka dojdzie do trwałego uszkodzenia serca, które wywoła chorobę niedokrwienną serca pierwszego stopnia!

Zdenerwowana Kinga słysząc diagnozę lekarza od razu w 1737 odcinku "M jak miłość" zapyta co grozi jej mężowi. Lista możliwych powikłań u Zduńskiego, którą przedstawi kardiolog zabrzmi jakby Piotrkowi znów groziła śmierć. - Dekompensacja układu krążenia, obrzęk płuc i ostra niewydolność oddechowa. Kolejny zawał. Poza tym: udar, ostra niewydolność serca, pęknięcie ściany serca... - ostrzeże Zduńskich lekarz, a do Piotrka zwróci się jeszcze, żeby potraktował jego słowa poważnie, bo prowadząc taki tryb życia jak obecnie powoli wpędza się do grobu.

Przerażenie Kingi w nowym sezonie "M jak miłość" będzie tak ogromne, że od 1737 odcinka postanowi działać, żeby ratować Piotrka przed śmiercią! Zatroskana Zduńska nie pozwoli na to, żeby prawnik dalej się tak przepracowywał, żył w ciągłym stresie i biegu. Obieca ukochanemu, że po wyjściu za szpitala zadba o to, żeby Piotrek wyzdrowiał i wrócił do formy, ale uprzedzi też męża, że ostro się za niego weźmie.

Najnowsze

Materiał sponsorowany