M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kamil odsunie się od Anity i Poli? Nastąpią problemy w rodzinie Gryca? - ZDJĘCIA

2023-06-27 14:50

U Kamila (Marcin Bosak) w "M jak miłość" po wakacjach 2023 nastąpią niemałe problemy? Czyżby zakochany w Anicie (Melania Grzesiewicz) prawnik, odsunął się od ukochanej i córeczki Poli (Hanna Nowosielska)? Ostatnio zabrakło Marcina Bosaka na nagraniach z planu "M jak miłość" w towarzystwie serialowej Laskowskiej. Pojawiła się za to cwana Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), która raczej nie zniknie z otoczenia biologicznej córki i byłego kochanka. Co wydarzy się u Kamila i Poli po wakacjach? Będzie jakiś rozłam?

Kamil odsunie się od Anity i Poli w nowym sezonie "M jak miłość"?

Na planie zdjęciowym do kolejnych odcinków "M jak miłość" cały czas trwają prace, a aktorzy chętnie relacjonują kulisy kręcenia poszczególnych ujęć. Tak było w przypadku Melanii Grzesiewicz i Eweliny Kudeń-Nowosielskiej, które podzieliły się wspólnymi zdjęciami i nagraniami na Instagramie. Serialowa ukochana Gryca na pewno doczeka się kontynuacji swojego wątku w hicie TVP2 i z pewnością nadal będzie bardzo blisko małej Poli. Niestety nigdzie nie było widać Kamila, więc albo serialowy prawnik nie brał tego dnia udziału w zdjęciach, albo po aktorki go nie pokazały na wspólnych nagraniach. Na pewno Marcina Bosaka nie zabraknie jednak w obsadzie w następnym sezonie "M jak miłość", gdyż całkiem niedawno wziął udział we wspólnych ujęciach w ogrodzie Zduńskich przy Deszczowej. Wtedy Anita i Kamil pozowali razem i wyglądali na szczęśliwych. 

Co dalej z Anitą i Kamilem z "M jak miłość"? Weronika znów namiesza?

Póki co, raczej nie ma mowy o tak dużym kroku jak m.in. oświadczyny, chociaż Anita to pierwsza kobieta od dawna, dla której Gryc zerwał ze starymi nawykami. Przestał być cwaniakiem i kobieciarzem. Po pojawieniu się Poli, wszystko w jego życiu uległo zmianie. Zakochał się w Laskowskiej, a widzowie "M jak miłość' bardzo polubili wątek tej pary. Niestety w kolejnych odcinkach "M jak miłość" na pewno pojawi się mącenie Weroniki, która nie raz pokazała, że potrafi naprawdę namieszać... Chociaż po utracie ciąży i okazaniu dobra ze strony Adama Wernera (Jacek Kopczyński) nieco się zmieniła, nie wiadomo jeszcze, co wykombinuje w kolejnym sezonie. Chyba na próżno liczyć, że nagle stanie się dobra i serdeczna dla wszystkich wokół.

Czy scenarzyści "M jak miłość" przyszykują dla widzów niespodziankę, a związek Anity i Kamila wejdzie na nowy poziom? Tego dowiemy się już niebawem. Póki co nie zapowiada się, by w ich związku doszło do kryzysu. Znając wyczyny z przeszłości Gryca, można się jednak spodziewać wszystkiego. 

M jak miłość. Podła matka Poli nigdy nie odczepi się od Anity! Znów urobi ją na miłość do córki
Najnowsze