M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Podła matka Poli nigdy nie odczepi się od Anity! Znów urobi ją na miłość do córki – ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" po wakacjach podła matka Poli (Hania Nowosielska) powróci! W ostatnim sezonie Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) skompromitowała się po raz kolejny kradnąc pieniądze z domu Kamila (Marcin Bosak). Jednak Anita (Melania Grzesiewicz), narzeczona Gryca ma zbyt dobre serce i zawsze daje się zbałamucić podstępnej matce Poli. Wygląda na to, że w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" ta historia się powtórzy i Weronika znów przekona Anitę, aby dopuściła ją do rodziny! Zobacz, jak to wygląda na planie serialu w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Podła matka Poli znów zmanipuluje Anitę! Jaki numer wytnie?

Weronika w "M jak miłość" pokazała nam już, na co ją stać. Po pierwsze matka pozbyła się własnej córki, wysyłając ją samolotem do obcego kraju, do ojca, którego w życiu nie widziała na oczy. Kamil na szczęście stanął na wysokości zadania i zajął się dzieckiem, jak najlepszy ojciec na świecie. Niestety, Weronika również przyleciała do Polski z kochankiem i porwali małą Polę dla pieniędzy. Kiedy i ta afera przeminęła, Weronika wciąż próbuje dostać się do rodziny. Skończyło się na uwiedzeniu Wernera (Jacek Kopczyński), wrobieniu go w nie jego ciążę i kradzieży dużej gotówki z domu Gryca. Co pokaże Weronika w nowym sezonie? 

Na planie "M jak miłość" aktualnie nagrywane są ZDJĘCIA do nowego sezonu. Widać na nich szczęśliwą Polę z Anitą, ale niestety "ukochana mamusia" już czai się za ich plecami!

Widzimy też, że przed domem Gryca Anita i Weronika w "M jak miłość" zasiądą do wspólnej narady. Nie mamy żadnych wątpliwości, że matka Poli znów "zagra znaną kartą" kochającej córkę, zbłąkanej kobiety. I zapewne Anita - dziewczyna o złotym sercu - znów da się jej podejść. Jakie będą tego skutki? Przekonamy się w nowych odcinkach w TVP2 po wakacjach 2023!

Nie przegap: M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Podła matka Poli nigdy nie odczepi się od Anity! Znów urobi ją na miłość do córki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze