M jak miłość

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-29 9:09

Anna Mucha, uwielbiana Magda z "M jak miłość", znienacka pożegnała się na swoim profilu na Instagramie z widzami i zapowiedziała, że przez długi czas nie wystąpi! Jedna z największych gwiazd w serialu w rolę Magdy, przyjaciółki Kingi (Katarzyna Cichopek), żony Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), wciela niemal od początku emisji "M jak miłość", ale serial to nie jedyna praca Muchy. Właśnie teraz zakończyła granie innej roli, która spełniła jej marzenia! Czy będzie to miało jakiś wpływ na życie Magdy w nowym sezonie "M jak miłość"? Zobacz pożegnanie Muchy w specjalnym WIDEO.

Uwielbiana z "M jak miłość" Anna Mucha zakończyła już sezon teatralny i teraz został jej tylko plan serialu

Anna Mucha ma za sobą pracowity sezon "M jak miłość"! Od wielu miesięcy na losach Magdy i Andrzeja skupiała się głównie akcja serialu, rozpad małżeństwa Budzyńskich po zdradzie uruchomił przecież lawinę dramatycznych zdarzeń. A później w ich życiu pojawiło się dziecko, 8-letnia dziewczyna z Ukrainy, Nadia (Mira Fareniuk), którą pokochali jak własną córkę i która na nowo ich połączyła w obliczu rozgrywających się tragedii. Przed Magdą w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach jeszcze sporo bolesnych momentów, a czarną serię otworzy śmierć Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński). Magda straci ojca, z którym nawet nie zdąży się pożegnać i jakby tego było mało później także będzie umierała ze strachu, że straci także Andrzeja i przybraną córkę.

Przed Anną Muchą znów wiele emocjonalnych scen w "M jak miłość" i pracowite lato na planie. Tymczasem uwielbiana aktorka na swoim profilu na Instagramie pożegnała widzów przed ostatnim występem w roli, która dała jej tak wiele, która spełniła marzenia Muchy i pozwoliła jej realizować się także jako producentka. Chodzi oczywiście o spektakl "O mało co", w którym Mucha gra jedną z głównych bohaterek, ale również produkuje.

- Gramy ostatni spektakl z Filipem Bobkiem i Joasią Kuberską. To są trudne momenty, bo to będzie moment pożegnania, ale wspaniały rok, niezwykły. Rok, który dał mi dużo siły, energii, dużo dobrych, różnych emocji. Wiem o tym, że od września ruszamy znowu z pewną taką dozą niepewności. Ale też ze sprawdzoną ekipą, z ludźmi, którzy mam nadzieję będą wam się podobali. Zakochacie się w nich tak, jak jak się zakochałam. Także kto nie widział to do zobaczenia od września od nowego sezonu! - powiedziała wyraźnie wzruszona Mucha przed pożegnaniem z widzami na scenie.

Oczywiście fani "M jak miłość" mogą spać spokojnie. Anna Mucha nagrywa już kolejne sceny z udziałem Magdy do nowego sezonu, który będzie emitowany jesienią. Wiele ujęć powstaje znów w malowniczych zakątkach siedliska Magdy w Grabinie. Jakiś czas temu ujawniła, że ten pensjonat istnieje naprawdę i jest położony blisko Warszawy. Przed kilka tygodni Mucha skupi się na planie "M jak miłość", bo tam przerwa w kręceniu odcinków rozpocznie się dopiero w sierpniu.

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze