M jak miłość

M jak miłość. Anna Mucha zdradziła całą prawdę o siedlisku! Wiemy, gdzie tak naprawdę jest pensjonat Magdy - ZDJĘCIA

Siedlisko w "M jak miłość" to jedno z najważniejszych miejsc w serialu. Tu przez lata rezydowali Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński), a po ich tragicznej śmierci posiadłość kupił Andrzej (Krystian Wieczorek) dla Magdy (Anna Mucha). Budzyńska urządziła tam piękny pensjonat, którym opiekują się często Piotrek (Marcin Mroczek) z Kingą (Katarzyna Cichopek). Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie zdradziła tajemnice miejsca, które od lat fascynuje fanów "M jak miłość". Gdzie tak naprawdę jest siedlisko? Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Magda z M jak miłość ujawniła całą prawdę o siedlisku! Zobacz TO miejsce w GALERII ZDJĘĆ!

Siedlisko w "M jak miłość" jest miejscem, w którym od zawsze króluje wielka miłość, wielkie dramaty i piękna przyroda. To tu właśnie wiedli szczęśliwe życie Marzenka z Andrzejkiem, a po ich śmierci Magda urządziła pensjonat. Żona Andrzeja właśnie tu uciekła, kiedy dowiedziała się o jego rzekomej zdradzie z Julią i ciąży kochanki. Na szczęście małżeństwo Budzyńskich przetrwało tę wielką burzę, a siedlisko chętnie odwiedzają także bliscy przyjaciele i dzieci. Jak tak naprawdę wygląda kultowe miejsce "M jak miłość" i gdzie się znajduje? Anna Mucha zdradziła wszystko na swoim profilu na Instagramie! 

Gwiazda "M jak miłość" oprowadziła fanów po kulisach serialowego siedliska. Wirtualny spacer po zakamarkach pięknego domu i ogrodu nad stawem to była niezła gratka dla wiernych widzów sagi rodu Mostowiaków!

A tam jest siedlisko właśnie. Więc tak to mniej więcej wygląda. W tej chwili jest absolutnie przepięknie. Śpiewają ptaszki. Po prostu jest bajka. Jakiś agregat chodzi niestety. Może powinnam was kiedyś oprowadzić? - zaproponowała Mucha. - Na planie tak to mniej więcej wygląda. Tu jest kamper, tam jest toaleta, a tam... "żółtek" - zdradziła Mucha pokazując nawet najbardziej tajemnicze miejsca siedliska.   

Magda z "M jak miłość" wyznała także, że choć siedlisko jej się podoba, nie jest jej wymarzonym miejscem. - Wiem, że wielu z was marzy o tym, żeby tutaj przyjechać, żeby mieć takie miejsce. Ja też o takim miejscu marzę. Chociaż to nie jest moim miejscem wymarzonym. To jest moje miejsce pracy. 

Gwiazda "M jak miłość" zdradziła po raz pierwszy gdzie tak naprawdę znajduje się serialowe siedlisko! To miejsce "wyczarowane" w podwarszawskim Józefowie. Piękny dom stoi tam od lat i służy produkcji serialu za "scenografię". Słynny pomost na jeziorem, na którym odbywają ważne rozmowy bohaterów to teren józefowskiej Winiarni Nad Jeziorem. 

Chcielibyście przejść się na spacer po siedlisku razem z Magdą z "M jak miłość"? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!  

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Tragedia u Zduńskich. Kinga i Piotrek oddadzą dzieci. To Barbara przejmie opiekę nad najmłodszymi

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Sonda
Czy chcielibyście pójść na spacer z Magdą z "M jak miłość" po siedlisku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze