M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kamil i Piotrek odkryją nowy romans Wernera! Będzie błagał tylko o jedno - ZDJĘCIA

2023-06-30 12:21

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach prawdziwa tożsamość kochanki Wernera (Jacek Kopczyński) wyjdzie na jaw, gdy Kamil (Marcin Bosak) i Piotrek (Marcin Mroczek) przyłapią ją na seks schadzce z Adamem w ich kancelarii. Wówczas Zduński odetchnie z ulgą, gdy na własne oczy przekona się, że nie jest to Anita (Melania Grzesiewicz) tylko Sylwia (Hanna Turnau), jednak wybór prawnika w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej ogromnie zaskoczy jego przyjaciół. A spanikowany Werner poprosi ich tylko o 1! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Romans Sylwii i Wernera wyjdzie na jaw w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Kamil i Piotrek odkryją prawdę

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Adamowi coraz trudniej będzie ukrywać, że romans z Sylwią to dla niego coś więcej niż seks. Mimo iż prawnicy będą traktować się w pracy z wyjątkową obojętnością, aby nikt nie poznał ich sekretu, to Werner i tak się zdradzi, gdyż jak podaje swiatseriali.interia.pl będzie szalenie roztargniony, co nie ujdzie uwadze Kamila! Wówczas Gryc od razu domyśli się, że Adaś znów się zakochał, a Piotrek będzie przekonany, że jego nową wybranką jest Anita, z którą ostatnio rzekomo nakrył go na seks schadzce w kancelarii. Oczywiście, Zduński do niczego nie powie Grycowi tylko wyjdzie z gabinetu, ale prawda i tak wyjdzie na jaw, gdy w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej już nie tylko Piotrek, ale i Kamil nakryją Wernera na kolejnej seks schadzce tyle, że z Sylwią!

Wybór Adama w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach ogromnie zszokuje Piotrka i Kamila, ale widok Sylwii będzie dla Zduńskiego prawdziwym wybawieniem. Wszystko przez to, że prawnik zrozumie, że to nie z Laskowską, a z Kostecką ostatnio przyłapał szefa w podobnej sytuacji i szczerze odetchnie z ulgą. W przeciwieństwie do Adama, który w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie szalenie przerażony tym, że ich sekret z Sylwią wyszedł na jaw! Tym bardziej, że zda sobie sprawę, że to może być koniec ich romansu, czego w głębi serca wcale nie będzie chciał, dlatego po odkryciu przez przyjaciół prawdy będzie ich błagał tylko o to, aby nikomu o tym nie powiedzieli!

- Przyjaciele... Nie wydacie mnie i mojej tajemnicy, prawda? Mogę na was liczyć? - zacznie się kajać.

Oczywiście, w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Piotrek i Kamil zapewnią Adama, że nikomu nie zdradzą jego słodkiej tajemnicy, choć cała sytuacja ogromnie ich rozbawi. Jednak Wernerowi wcale nie będzie do śmiechu, gdyż seks z Sylwią będzie dla niego czymś więcej i pod żadnym pozorem nie będzie chciał kończyć ich relacji!

- Daj spokój, jesteśmy tolerancyjni... - uśmiechnie się Piotrek.

- Zresztą... Mały coming out ci nie zaszkodzi... - zakpi Kamil.

- Przestańcie! Nie możecie mi tego spieprzyć! To najlepszy związek, jaki mi się w życiu trafił i nie chcę w nim niczego zmieniać - powie stanowczo Werner.

Wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej przyjaciele faktycznie zachowają sekret Wernera w tajemnicy! Wszystko przez to, że romans Sylwii i Adama wcale się nie skończy, a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej rozkwitnie! A z czasem już sami kochankowie przestaną się ukrywać i zaczną spotykać się już nie tylko kancelarii!

M jak miłość. Sylwia po porażce z Wernerem w sądzie zakończy ich romans!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze