M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Werner zakocha się w Anicie?! Piotrek nie powie Kamilowi prawdy - ZDJĘCIA

2023-06-30 10:34

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach dziwne zachowanie Adama (Jacek Kopczyński) od razu przykuje uwagę Kamila (Marcin Bosak). Gryc będzie przekonany, że Werner kolejny raz się zakochał i zacznie żartować z przyjaciela, ale Piotrkowi (Marcin Mroczek) wcale nie będzie do śmiechu. Wszystko przez to, że w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Zduński będzie przekonany, że prawnik postradał zmysły dla Anity (Melania Grzesiewicz), z którą ostatnio przyłapał ją na schadzce w kancelarii! Oczywiście, Piotrek niczego nie zdradzi Kamilowi, ale prawda i tak wyjdzie na jaw! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Anita nową ukochaną Wernera w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach?! Piotrek nie będzie miał wątpliwości

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Adam i Sylwia (Hanna Turnau) wciąż będą potajemnie kontynuowali swój romans, ale w pracy będą traktować się z obojętnością tylko po to, aby nikt niczego się nie domyślił. O ile Kosteckiej będzie wychodziło to bardzo dobrze, tak kochliwemu Wernerowi już niezupełnie, gdyż przyjaciółka Julii (Marta Chodorowska) nie będzie mu obojętna i w przeciwieństwie do niej, wcale nie będzie mu chodziło wyłącznie o seks. Dlatego w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej jak podaje swiatseriali.interia.pl Adam będzie coraz bardziej roztargniony, co nie ujdzie uwadze Kamila. Tym bardziej, że przyjaciel od razu domyśli się, co jest na rzeczy!

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Gryc będzie przekonany, że Werner znów się zakochał i zacznie żartować z przyjaciela. Tyle tylko, że Zduńskiemu wcale nie będzie do śmiechu, gdyż prawnik będzie przekonany, że nową wybranką Adama jest właśnie Anita, z którą rzekomo nakrył go na schadzce w kancelarii. Oczywiście, Piotrek nie będzie miał pojęcia, że wówczas faktycznie przyłapał Wernera, ale z Kostecką, która uciekając w popłochu jedynie zarzuciła na siebie kurtkę Laskowską, gdyż akurat miała ją pod ręką, a nie chciała, aby jej tajemnica z Adamem wyszła na jaw! W tym momencie w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Zduński straci humor i od razu wyjdzie z gabinetu, aby nie wydać Wernera przed Grycem, ale wszystko i tak wyjdzie na jaw!

Chwilę później w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach wszystko i tak stanie się jasne, gdyż Adam kolejny raz wpadnie! Tyle tylko, że tym razem już nie tylko Piotrek, ale i Kamil nakryją Wernera na seks schadzce i zobaczą twarz jego kochanki, którą okaże się właśnie Kostecka. Wówczas w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej prawnicy staną jak wryci, ale Zduński odetchnie z ulgą, gdyż zda sobie sprawę, że to nie w Anicie tylko w Sylwii zakochał się Adaś. Jednak Gryc i tak dowie się o podejrzeniu Zduńskiego i nie będzie zadowolony, że przyjaciel chciał to przed nim ukryć. Mimo iż, schadzka Anity i Wernera i tak wyda mu się nieprawdopodobna!

M jak miłość. Sylwia po porażce z Wernerem w sądzie zakończy ich romans!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze