M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kama potraktuje Marcina jak klienta! Striptizerka zrobi z Chodakowskim to samo co w klubie?

2023-06-23 20:23

Dziwne zachowanie Kamy (Michalina Sosna) w "M jak miłość" po wakacjach. Nowa sympatia Marcina (Mikołaj Roznerski) znów pokaże, że potrafi być ostra i odważna. Tancerka erotyczna wpakuje się w kolejne kłopoty, ale Chodakowski jak zwykle stanie na wysokości zadania. Detektyw dość szybko się zorientuje, że szalona Kama zaczyna wychodzić poza sferę zawodową i chce od niego czegoś więcej... Marcin mocno się zdziwi kiedy w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" po wakacjach, kobieta potraktuje go jak swojego klienta!

Ostra propozycja Kamy zwali Marcina z nóg w "M jak miłość" po wakacjach 2023

Kama na dobre rozgości się w życiu Chodakowskiego w "M jak miłość" po wakacjach. Zanim jednak relacja na poważnie się rozwinie, kobieta znów będzie potrzebowała pomocy od detektywa. Wpadnie w kolejne kłopoty, a mężczyzna już nie raz jej przecież pomógł. Tym razem okaże się podobnie, bo Marcin nie kryje sympatii do szalonej i rozrywkowej kobiety, więc pomaga jej jak umie. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Kama wpadnie do biura detektywistycznego, podziękować za kolejne wyciągnięcie z tarapatów. Otwarcie zacznie flirtować z Marcinem flirtować. 

- Przyjemnie tu u was... Gdybyście kiedyś szukali sekretarki, mogłabym się skusić - cytuje wspomniany portal. 

- Na pewno damy znać - zaśmieje się Jakub (Krzysztof Kwiatkowski).

- Wszystko okej, detektywie? - zapyta Kama, widząc wyraźnie niezbyt przyjemną minę Chodakowskiego. Zorientuje się, że coś jest nie tak, więc zaproponuje mu rozmowę lub... taniec erotyczny! 

- Tak, jasne - Marcin odpowie na pytanie Kamy.

- I po co ściemniasz? Czasem przychodzą do klubu tacy jak ty. Rozpoznaję ich już na odległość - zauważy kobieta w "M jak miłość'" po przerwie wakacyjnej.

- Tacy jak ja?

- Z potrzaskanym sercem. Z wierzchu twardziele, ale wystarczy spojrzeć im w oczy - oceni Kama - (...) Niby chcą, żeby dla nich zatańczyć, a tak naprawdę potrzebują pogadać. Gdybyś chciał pogadać. Zadzwoń - powie tancerka. - Zatańczyć dla ciebie też mogę - rzuci do Chodakowskiego, a on oniemieje. Kama potraktuje detektywa jak swojego klienta! Zdradzamy, że Marcin raczej nie skorzysta z propozycji, ale za to mocno zbliży się do kobiety, która powoli zajmie miejsce Izy (Adriana Kalska)! Zacznie bywać w mieszkaniu Marcina, które kiedyś dzielił tylko z żoną. Prawdopodobnie powstanie między nimi silna więź i nie chodzi tylko o przelotny romans. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze

Materiał sponsorowany